Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne, ha érzékenyítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha érzékenyítő tanfolyamra küldenék kivételesen a nőket is?

Figyelt kérdés

Mostanában divat ez az érzékenyítés, hogy bele tudd képzelni magad a másik fél helyébe és érezd át a problémáit. Mi lenne, ha a nőknek is tartanának ilyen tanfolyamokat?

Pl.

- regisztráljanak tinderre férfiként, egy átlagjóska fotóival, és próbáljanak matcheket gyűjteni, ne adj isten, beszélgetésig/randiig eljutni

- munkahelyen őket ugráltassák, ha 2 kg-nál nehezebb tárgyakat kell A-ból B-be elvinni

- ha a problémáikról beszélnének, annyi feedbacket kapjanak, hogy "oldd meg magad, egy erős férfi nem nyavalyog!"

- próbáljanak meg szórakoztatni valakit egy találkozón, aki csak annyit tud kinyögni válaszként, hogy "aha" "az jó" vagy "és te?"


Átéreznék, hogy férfinak lenni sem könnyebb, vagy menne a gyakorin megszokott womansplaining és a relativizálás?



2022. júl. 1. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Kitaláljuk

Nincs nőd egy jó ideje.

2022. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer regisztráltam pasiként. Az exem képével. Megsajnáltam hogy senki nem jött össze neki. Amikor már javában elmélyültem a beszélgetésben, és a csaj szóba hozta a talit, ott színt kellett vallanom. A találkozó végülis összejött, azóta házasok, gyerekeik is vannak. Nem haragszanak rám😅.

Én a 20 kg val is könnyen elrohangálok, igaz ez nem sok nőre igaz. Nem nyafogok a problémáimról. Megkeresem a legjobb megoldást és aszerint cselekszem. Ha valami nem megy, akkor hagyom még tovább forrni, mert olyan probléma nincs, amire ne létezne megoldás. A humorommal sincsen gond.

De ha gondolod szívesen részt veszek egy ilyen tanfolyamon😀😆😁

2022. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem kéne egy iyen a nem incel pasiknak is, Olvassanak incel kérdéseket napi 8 órában egy hétenkesztül.
2022. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Küldik ők magukat is, de idővel rájönnek ezekre, ahogy öregszenek.

Idővel a legtöbből megkotlott feminista lesz, amikor már nem jönnek nekik a plusz jogok, mert úgy néznek ki, mint egy szakadt szatyor.

2022. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Kéne a pasiknak is milyen nőként. És nem, nem arra gondolok, hogy akad egy lúzer, aki megdugná.
2022. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

"regisztráljanak tinderre férfiként, egy átlagjóska fotóival, és próbáljanak matcheket gyűjteni, ne adj isten, beszélgetésig/randiig eljutni"


Ezt már megcsináltam, kevesebb matchem volt, de majdnem mindegyikkel dumálgattunk, többen szerettek is volna találkozni, ekkor mondtam el, hogy ez csak egy kísérlet volt egy ismerősömnek, hogy bizonyítsam, nem azért sikertelen, mert férfi és mert így néz ki, hanem mert nem tud beszélgetni normálisan. 🤷‍♀️


"munkahelyen őket ugráltassák, ha 2 kg-nál nehezebb tárgyakat kell A-ból B-be elvinni"

Kicsim, én is voltam már gyakornok. Befogtak gondnoknak is akkoriban. És mivel a szakmában kisebbségnek számítottam nőként, minden érdekes témát más kapott meg, még akkor is, ha simán meg tudtam volna oldani.


"ha a problémáikról beszélnének, annyi feedbacket kapjanak, hogy "oldd meg magad, egy erős férfi nem nyavalyog!"

Megkaptam, apámtól 20 éven keresztül, köszi.


"próbáljanak meg szórakoztatni valakit egy találkozón, aki csak annyit tud kinyögni válaszként, hogy "aha" "az jó" vagy "és te?""

Ilyen nem történne és nem azért, mert nő vagyok, hanem pont azért, mert tudok bánni az emberekkel.


Nektek kellene az érzékenyítés...

2022. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a legfőbb probléma az, hogy azért nem találtok magatoknak barátnőt, mert a legtöbben (hiába nem látjátok be) a matracszájú instacicákat képzeltek el magatoknak ahelyett, hogy egy rendes, hétköznapi lányt keresnétek, akinél nem csak hogy esélyetek is lenne, de még hosszútávon is meg tudnátok tartani. Csak hát a fránya igények ugye ... mert lehet siránkozni, hogy a gonosz nők csak a pénzre mennek, de meg lehet nézni az instaribiket vagy a facebookon pózoló művirágokat, hogy a fotóik alá milyen férfiak írnak, sokszor én szégyellem magam, annyira szánalmas. Tehát, ahogy a nőktől is elvárjátok, hogy a "szintjükön" keresgéljenek, nektek sem ártana két lábbal a földön járni és a realitásokon belül keresgélni.
2022. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Benne vagyok, ha a férfiak is kipróbálhatják a női létet. Szuper szülés szimulátorok vannak például. Imádni fogom😂 Fél nap után sírva könyörögnétek, hogy zárjuk le a kísérletet, inkább örökre incelek maradtok.
2022. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Minden szempontból nehezebb a nőknek. Kivétel az, hogy akad, aki megdugná alkalmilag, de abban meg nem sok jó lesz nekik.
2022. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Minket nem erzekenyiteni kell, hanem rendesen megdugni. Ns erre a hozzád hasonlóak nem kepesek, a nyafogasotokra pedig senki nem kíváncsi.
2022. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!