Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves tapasztalatlan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves tapasztalatlan férfi mennyire van elkésve?

Figyelt kérdés
Ha elmondom egy nőnek hogy még egy puszit se kaptam életem során a nőktől. Az mennyire befolyásolja azt hogy összejönne e velem?
2022. júl. 5. 09:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha van pénzed, nyert ügyed van.
2022. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem sok pénzem van. Postás vagyok.
2022. júl. 5. 09:27
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

2

Akkor csengess 2x, 3x;)

2022. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2022. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha van szolgálati biciklid akkor mindig nyomj egy Old School Bunny Hop-ot a csajoknak ha elmész mellettük.
2022. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
15 évvel
2022. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Esélytelen. Ha 30 évesen soha, semmilyen közöd nem volt még egyetlen nőhöz sem, akkor már mindegy, felejtsd el az egészet.

De amúgy is miért most jutott eszedbe? Eddig mit csináltál? Mert ha postás vagy akkor gondolom tanulni se sokat tanultál, meg nem nagyon építettél karriert, egzisztenciát, hogy lehessen erre fogni a csajozási tapasztalatlanságot...

2022. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért tartok itt mert tönkre tett az önbizalomhiány. Elsőnek az hogy életem nagyobb részében volt rajtam túlsúly. A másik hogy kicsinek tartottam a farkam (15 cm körüli). Utána jött hogy már idősnek tartottam magam. Aztán mivel csak érettségizett vagyok és mindehol a diolomát olvastam mint kritérium a nőkhöz akkor ebből is az alakult ki hogy kissebsegi érzésem legyen.
2022. júl. 5. 10:40
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Magyarországon 31% a diplomások aránya. Rohadtul nem követelmény, sőt a fos diploma inkább hátrány (tapasztalat).

A 15cm-es farok átlagos méret.

És 15 éven keresztül tett tönkre az "önbizalomhiány"? Ugyanmár...

2022. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%

kifogás, kifogás hátán. Nem is csodálkozom, hogy nincs nőd.


"ha elmondom.." hát ne mondd el. Senkinek se kell egy önsajnáltató a férfi.

2022. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!