Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mi szükség erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi szükség erre ismerkedéskor, mi ez a bizalmatlanság?

Figyelt kérdés
Első randi, előtte 3 napot cseteltünk Tinderen, ahol nagyon rokonszenves volt. Élőben az első kérdései között volt, hogy mennyi a fizetésem. Nincs semmi titkolnivalóm,de nem éreztem azt, hogy ez még rá tartozna, megbántani sem akartam, így csak annyit mondtam, hogy ráérünk erről majd később beszélni. Ezt leszámítva jól sikerült a randink. Az étteremből kifele mondta, hogy hazavisz, ezt elutasítottam, mivel én is kocsival mentem. Elsétált velem a parkolóig, majd megcsókolt. Boldog voltam, vártam a következő megbeszélt randinkat. Akkor megint egy bizarr dologgal indított: lekérte az autómat rendszám alapján a központi nyilvántartásból, valamint a lakcímem tudtában az ingatlant is,ahol lakom. Egy 13 éves autóm van, középkategóriás, nincs benne semmi extra. A lakás pedig albérlet, tehát nem az én tulajdonomban van. 31 évesen szerinte a korombeli nőknek se autójuk, se lakásuk nincs (utóbbi nekem sincs még), így biztosan van mellékes keresetem, vagy Onlyfansből, vagy sugardaddy tart el. Teljesen sokkot kaptam, kínomban elnevettem magam, annyira szürreális volt az okfejtése. Szerinte azért, mert lebuktatott, pedig szó sincs róla. Szeretném vele folytatni az ismerkedést, és azt, hogy bízzon bennem, nem vagyok olyan nő, amit gondol.
2022. júl. 6. 09:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Jópár nővel randiztam, sokuk mondott érdekes történetet, de ekkora ordas kamut egy se mesélt...
2022. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!
2022. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
42%
Ebben nincs semmi különös. Én még az első randi előtt le szoktam csekkolni a napirendjét. Pl követem hazáig az utcán merre megy, kivel beszél. Aztán betelefonálok munkahelyére már ha van neki és nem egész nap otthon ücsörög, hogy elégedettek vele. Azt egyébként nehézkes megállapítani mennyire főz jól, de ha sokszor látok nála kajafutárt már élek a gyanúperrel. Ilyenkor kifaggatom a srácot mennyi borravalót kapott, mert ha indokolatlan nagy összeget akkor biztos van valamilyen viszony köztük és olyankor már nálam bukó a dolog. Manapság nehéz dolog a bizalom de elbújni előlem pl senki nem tud. Mephisto voltam.
2022. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Pedig vannak elmebetegek,igaz nem túl gyakori. Egy időben sok netes randim volt és sosem felejtem el, amikor a hapsi elkezdte kérdezgetni hogy mi a munkám, mennyit keresek, van-e megtakarításom, autóm :D először azt hittem, valami biztosítási ügynök palira vett és így akart ügyfelet szerezni :D nyilván gyors kávé után elköszöntem tőle. Másik, ott randiig sem jutottunk el, srác azzal indít hogy Szia csinos vagy, van lakásod kivel élsz? 😄😄
2022. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%

🤣🤣🤣


Ez a kérdés vagy kamu, vagy nagyon buta vagy kérdező!


Az ilyen típusú férfitól menekülj.

2022. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretném vele folytatni az ismerkedést, és azt, hogy bízzon bennem, nem vagyok olyan nő, amit gondol."

Mondd, hogy kamu és nem vagy ekkora ostoba lábtörlő :(

2022. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Jó nagy barom. Pár kérdésből le lehet szűrni kb milyen valakinek az anyagi helyzete.
2022. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére belőlem semmi ilyesmit nem néznek ki. Mackóban szoktam első randira menni, többnyire gyalog.
2022. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem kamu, először én is azt hittem, hogy viccel,de nem. Elmondta, hogy sokszor megégette magát, ezért nagyon bizalmatlan minden nővel.
2022. júl. 6. 10:12
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi az istent akarsz egy ilyen hülye paranoiás kontrolláló gyökértől? Ez az ember beteg, még most hagyd a büdös francba, különben ha belebonyolódsz, soha az életben nem fogod levakarni magadról.
2022. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!