Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinderen egyáltalán vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinderen egyáltalán vannak fent normális, átlagos nők?

Figyelt kérdés

Most már ott tartok, hogy 20-ból 19 nőt balra húzok.

Valahogy így néznek ki az arányok:

20-ból:

1 db úgy ahogy normálisnak tűnik és tetszik is, de ugye ez még csak a látszat.

1 db normálisnak tűnik, de nem az esetem

2 db normálisnak tűnik, de szépség szempontjából a legalsó fiókból kerültek elő (tipikusan durván elhízott, mangalica fejű nők). Jellemzően ezekkel matchelnék, én, 190 cm, 75 kilóval....

15 db ilyen full szürreális címlaplány, önjelölt fotómodell, az insta fiókját hirdető ribizli. A valóságban negyedannyi nincs belőlük, mint tinderen.


Tudjuk, hogy a tinder algoritmusa erősen torzít ilyen szempontból, mert az ilyen "jó külsejű" férfiakat és nőket tolja előtérbe (hála kedves férfitársaimnak, akik ezekre csorgatják a nyálukat), de döbbenetes, hogy a normális, átlagos, szomszédlány típusú nők teljesen elvesznek köztük.

Felmerül a kérdés, hogy egyáltalán lehet ilyeneket találni tinderen vagy más online társkeresőn?



2022. júl. 8. 08:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem ismerkedsz élőben? Ott nincsenek filterek.
2022. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Kapaszkodj meg: még alja nők is vannak.
2022. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Átlagos van. Normális? Haha, aligha..
2022. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem az átlagos, szomszédlány típusú nők nem is regisztrálnának semmilyen társkeresőre. Pont azért, mert olyan a személyiségük.

Egyszerűek, kerülik a feltűnést, szerényebbek, introvertáltak, konzervatív gondolkodásúak, nem magamutogatók, esetleg közösségi oldalakon is csak kép nélkül vannak fent (nem azért, mert rondák). Akik hasonló beállítottságúak azok csak személyesen ismerkednek vagy sehogy (inkább egyedül vannak).

2022. júl. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mi a párommal teljesen átlagos emberek vagyunk. Ott ismerkedtünk meg. Relatív, hogy mi a normális, de összeillünk és inkább ez számít. Szerintem az ember azért ott is talál magához illőt. Az is csak egy platform, az is csak egy lehetőség a sok közül.
2022. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Neked csak dagadt nő jàr, vagy semmi! Fogadd el!
2022. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Vannak. Párkeresők többsége tele van sminkkel, filterrel és jól beállított szögekkel, miközben a valóságban ők is átlagos nők. Hogyha számodra ez taszító, akkor az online ismerkedés nem a te világod és a helyedben inkább személyesen ismerkednék!
2022. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Sokan keresnek a tinderen part maguknak, de kevesen talalnak. Esetleg kiprobalhatnad az elet nevu dolgot.
2022. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7 Nem erről van szó. Ha megnézem az ismerőseimet és megnézem az ő Facebook adatlapjukat és az ottani képeket, akkor a kettő jellemzően összhangban szokott lenni. Akit a valóságban is ribizlinek ismerek, az a Facebookon is ribizli, akit normálisnak ismerek, az a Facebookra is visszafogottabb, normálisabb képeket tesz fel. Nem hiszem, hogy valaki, aki komoly kapcsolatot keres, a tinderre bikinis, szörfözős, snowboardozós képeket rakna ki.

#8 Nincs életem. :)

2022. júl. 8. 10:08
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
A tinder általánosságban nem arra van használva, hogy komoly kapcsolatot keressenek ott az emberek, hanem szexet. Ahhoz, hogy azt találj pedig olyan képek is kellenek(mármint ami felhívja a pasi figyelmét első látásra) Én is fel vagyok regisztrálva, a való életben egy teljesen normális nő vagyok(még kicsit szégyellős is) de mivel csak szexet keresek, így biztos nem a hosszú szoknyás, smink nélküli, szar fénybeállítású képeket tettem fel magamról.
2022. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!