Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen átlagos lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen átlagos lánynál lehet esélyem?

Figyelt kérdés

[link]


180/140 vagyok. Sajnos betegség miatt kövér.


Nem tehetek róla de csak a normál súlyú nőkre áll fel. Incelmódba tartom magam vagy 7 éve. Mert vagy összejön nekem tetsző nő vagy nem kell senki alapon.


2022. júl. 8. 10:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
94%
“Nem tehetek róla, de nekem csak a normál súlyú férfiakra áll fel.”
2022. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:

White figyelek ám! Az összes szerencsétlenül járt (rossz adottságú vagy beteg elhúzott férfi) kérdése alatt megjelensz.


Felszínes vagy? Kín bántott meg annyira hogy fontosnak érezd hogy belerúgj olyanba is, aki tényleg küzd a súlyával de nem tud változtatni?

2022. júl. 8. 11:02
 3/73 anonim ***** válasza:
98%

Mutatsz egy olyan nőt is aki szerinted átlag feletti ?


Mert nekem a képen lévő nem éppen átlagos nőnek néz ki.

2022. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok felszínes. Nekem is vannak problémáim hormonális okokra visszavezethetően, amik néha így-úgy kicsapódnak rajtam. Mondjuk én nem is várok el egy Brad Pittet magam mellé, ha egy rakás szrnak nézek ki mellette aktuálisan.


Itt egyedül te vagy a felszínes.

2022. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegséged van? Ha cukorbeteg vagy, azon lehet javítani mozgással és megfelelő étrenddel. A szűk családomban van rá precedens.
2022. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
95%

Átlagos lány - jaaa , hogy személyi edző


Majdnem 🤣

Neked sincs rendben minden a toronyban

2022. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az ilyen" betegség miatt " kifogásokat.


A súly pont ilyen. Persze, vannak betegségek amik elősegítő a hízást és másképpen kerülnek a tápanyagok feldolgozásra de hízni csakis abban az esetben tudsz ha a bevitt tápanyag érték magasabb mint a szükséges.


Innen már a képlet elég egyszerű.


Egyél mást és kevesebbet.


A kérdésre pedig a válasz nem.

Egyrészt ő messze nem az átlagban tartozik, másrészt látszik rajta, hogy a sport/mozgás az élete része neked meg valószínűleg nem az.

2022. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:

1500 kalóriát nem eszek meg. A munkában napi 15 km séta. Munka utána 2-3 óra edzés ; kerékpár,futópad , elliptikus tréner stb.


Mindezt évek óta folyamatosan.


7 kg ment le az elmúlt 2 hónapban. De ezt is úgy hogy kb már nem vagyok észnél a kevés kcal miatt.

2022. júl. 8. 11:12
 9/73 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod?
2022. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy te külsőleg milyen vagy. Hanem hogy túlzóak és rendkívül irreálisak az elvárásaid. Aki ennyit foglalkozik a testével (hogy kvázi abból is él jelen esetben), az nem fog szánalomból megelégedni veled, hacsak nincs ehhez kapcsolódó fétise, vagy ilyesmi. Nem is elvárható.
2022. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!