Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az hogy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy rendes normális intelligens 35 feletti férfiak szinglik?

Figyelt kérdés
Több ilyen férfit ismerek Oké oké tényleg nem helyesek, de szerintem ettől még simán lehet barátnőjük nem gondolnám hogy ettől függ párkapcsolat, lehet irreálisak az elvárásaik?
2022. júl. 23. 21:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vannak olyan dolgaik, amelyeket nem ismersz.

Vagy nem keresnek, várnak a csodára, az meg nem jön.

2022. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
Mert valójában nem normálisak.
2022. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, de ha az a közös tulajdonságuk, hogy indokolatlanul nincs kapcsolatuk és, hogy nem helyesek, az indikatív.
2022. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Bármi lehet, és bárminek az ellenkezője. Én csak 30 vagyok és ugyanez igaz rám + helyes vagyok,jók az adottságaim, mégis szingli vagyok, mert nagyon introvertált vagyok, nem bírok valakivel sülve-főve együtt lenni, néha pár napig az egyedüllétet igénylem, és nehéz olyan lányt találni,aki hosszútávon ezt megérti.
2022. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Mégis van valami gond a szemályiségükkel, vagy nagyon válogatósak. Sokszor 50-es, ronda pasiknak is van fiatalabb barátnőjük, mert van bennük valami plusz.
2022. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
10%
Megcsalósak
2022. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem / párkapcsolat téma elég lutri...nem úgy van, hogy alanyi jogon jár mindenkinek, aki nem 100%-ig botrány személyiségű.

Pluszban ehhez még az is társulhat, hogy nem biztos, hogy olyan mélyen ismered őket, ill. hogy nem annyira közeli ismerősként, haverként vagy akár azonos nemű barátként nem biztos, hogy megéled azt, hogy hogyan ismerkedik és hogy viselkedik nőkkel (hogy abba ne menjünk bele, hogy az is lehet, hogy aszexuális, meleg, nem akar ismerkedni más okokból stb.).

2022. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Exem is kívülről, a legtöbb ismerősének egy rendes, jól szituált normális 35 feletti pasinak látszott. A valóságban viszont mindenkire is csorgatta a nyálát, érzelmileg bántalmazott, megcsalt, a szexuális kultúráját tekintve egy 15 éves kanos hülyegyerek szintjén volt, anyagi szinten pedig az alapokat, amik kifelé látszanak, meg tudta teremteni, de azon túl mindig elszórta a pénzét marhaságokra, akkor is, ha nem volt neki.


Ez lehet, extrém példa, de attól, hogy te látsz valakit a Facebook ismerőseid, vagy a haverjaid, vagy a távoli rokonaid között, aki egy főnyereménynek tűnik, ha párkapcsolati szempontból ismerkednél vele, lehet, már egyből nem lenne az.

2022. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Csendes nem= normális.
2022. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Használják az eszüket, mert ilyen korban csak használt nőket tudnának szerezni maguknak.
2022. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!