Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2-3 nap ismerkedés után sex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2-3 nap ismerkedés után sex volt. Viszont a pasi nem ír nem is hív mit tegyek ? Plusz a pasi egy ismerősének elküldte az én fotómat és ki kérte a véleményét arról hogy én meg ő össze illünk e vagy sem? Ez mire volt jó?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elfogytak az agyát ostromló hormonok a szex után!
2022. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Írj neki, vagy hívd fel. Ennyit tegyél meg, mielőtt elkönyveled, hogy csak egyszeri alkalomra akart téged
2022. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Mire volt jó? Megdugott minimális energia befektetéssel. Elhiheted, hogy melletted még 3-4 nőt biztos hülyített.


Havernak meg azért küldte el, hogy irigykedjenek rá, milyen jó nőt szedett össze.


Talán tanulsz belőle és legközelebb nem teszed szét 3 napnyi ismerkedés után a lábacskáidat.

2022. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól is függ, hogy minek indult a dolog. Mi pl nyaralason ismerkedtünk meg (ő nyaralt, én szakmai rendezvényen voltam), két nap után volt szex is, de úgy voltunk vele, hogy baromi messze lakunk egymástól (különböző kontinensen), szóval ez csak alkalmi dolog. Hát aztán nem így lett, de eltelt úgy nagyjából egy hónap, mire újra kapcsolatba léptünk a megismerkedés után.
2022. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!