Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha már 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már 25 éves vagyok, de egyáltalán nem vágyok párkapcsolatra és szerelemre? Még sosem volt párkapcsolatom, de nem is próbálkozok vele.

Figyelt kérdés
Nem szeretem a társasági életet, nem akarok bulizni járni, elvagyok én magamnak a 4 fal között itthon. Meg sajnálom is a pénzt a párkapcsolatra.

2022. aug. 13. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit. Nem fog az öledbe hullani magától egy kapcsolat így már is megoldódott a probléma.
2022. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De kéne egy kapcsolat, vagy legalább a szüzességemet el kéne veszteni.
2022. aug. 13. 22:09
 3/7 Semuhi ***** válasza:
100%
Irigyellek mert jobb igy mint egy szakitas utan szenvedni
2022. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én csak normális életet akarok. De túlságosan antiszociális vagyok az emberi kapcsolatokhoz
2022. aug. 13. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Találd már ki, hogy most zavar vagy sem, hogy nincs párkapcsolatod, basszalak telibe. Magadnak mondasz ellent, nem tűnik fel?
2022. aug. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd ezektől függetlenül éppenséggel lehet még, csak annak hasonló beállítottságúnak kell lennie, mint amilyen te is vagy. De persze egy hozzád hasonló, otthon begubózó nő nem fogja a semmiből rád vetni magát.


Egyébként ahogy én látom, szeretnél te kapcsolatot, csak már annyira belekényelmesedtél a szobanövény életmódba, hogy ahhoz, hogy kitörj belőle, komoly erőfeszítéseket kellene tenned, amihez jelenleg nem vagy elég erős, ezért inkább maradsz biztonságban a szobádban, és nem mozdulsz ki a komfortzónádból.

2022. aug. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vannak más problémáim is. Pl anyagilag nem vagyok rendben, szegénységben élek. Ha keresek 200 nettót, addig nem is érdemes lányoknál próbálkozni. Most levelezőn járok egyetemre, hogy legyen egy piacképes végzettségem. Amíg pénz nincs, addig nem is látom értelmét
2022. aug. 14. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!