Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomás mérnök férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás mérnök férfiak! Ti összejönnétek egy egyszerű gyári munkás lánnyal?

Figyelt kérdés

Azért mérnök mert tegyük fel,hogy a lány és fiú egy gyár egységben dolgozik csak más pozícióban.

Adnátok esélyt ha a lány kezdeményezne?


2022. aug. 14. 08:19
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
84%

Szia, én pl jogász vagyok, de ha az irodánkban elkezdene dolgozni egy titkárnő, akivel szuperül el lehet beszélgetni és működik köztünk a kémia akkor én természetesen adnék esélyt kettőnknek es egyáltalan nem zavarna ha pl érettségi a legmagasabb végzettsége.


Ez persze teljesen egyénfüggő, mert sokaknak ez preztizs kérdés....és megkövetelik a párjuktól is a diplomát vagy a magas képzettséget.


27/F

2022. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Van erről pár kutatás már. Férfiaknak jóval-jóval kisebb mértékben számít a nő iskolázottsága.


Legyen szép, csinos, kedves, első körben ennyi az elvárás mindössze.

2022. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Igen ez csak a női oldalról szokott probléma lenni! Ha a nő elért valamit - onnantól egy fikàval kevesebbet elérő férfi se jó neki.
2022. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

Én tervezek egyetemre menni, viszont már most elmondom, hogy hosszútávra nem.


Azért nem, mert a gyári munkások általában nem intelligensek, és többségük nem is fog felemelkedni, nekem meg nincs szükségem arra, hogy egy 85-90-es IQ-val rendelkező nőt teherbe ejtsek.


Az egészen más, ha valaki azt mondja, hogy neki ez átmeneti munka, és többet akar, akkor adnék neki esélyt. De többségük nem gondolkodik ilyenekben.

2022. aug. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

1. A te példád nem jó mert abban az esetben mindkét fél szellemi munkát végez.

Az én példámban a férfi szellemi munkát csinál a nő meg fizikait.

2022. aug. 14. 08:46
 6/22 anonim válasza:
68%

1. Valaszolo vagyok:


Hmm értem...akkor módosítom a példát azzal, hogy ha egy új takarítónő jönne az irodába akkor is adnék esélyt neki!

2022. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%

4


A gyárban ahol a bátyàm dolgozott, egyszer csináltak egy IQ tesztet hivatalosan. És lehet neked meglepő de a legtöbb melósnak 100-120 között jött ki az eredmény.


Az hogy valaki milyen munkakörben van. Vagy az hogy milyen végzettsége van az = azzal mennyire értelmes vagy sem.

2022. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Nem akarom, hogy rajtam keresztül kapaszkodjon fel valaki. Meg is küzdöttem a diplomámért, én többet akartam, akinek pedig elég a gyári meló, azzal nem passzolunk fejben.

Meg egyébként is, én bukom az olyan nőkre, akik okosak és ezt a tulajdonságukat érvényesítik is. Azzal mit kezdjek, ha egy zseni gyárban dolgozik, mégis mit keres ott? Átmenetileg rendben van, még a diploma sem szükséges, de komolyan nem akar kezdeni magával valamit? Igazán okos emberek szenvednének ott.

2022. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

"A gyárban ahol a bátyàm dolgozott, egyszer csináltak egy IQ tesztet hivatalosan. És lehet neked meglepő de a legtöbb melósnak 100-120 között jött ki az eredmény"


A gyári a munkások között is van különbség. Nem mindegy, hogy valaki mérnök, irodista, vagy szalagmunkás (operátor) ott. Meg az sem mindegy, hogy milyen tesztet töltöttek ki. Egy MENSA teszten aligha jött volna ki átlagban 100-120.

2022. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok gyári munkás, de csak középfokú végzettségem van. A diplomás férfiak még soha, semmi kivetnivalót nem találtak ebben, mert ettől még értelmes nőnek tartanak. Sokan a gyári munkást egyenlővé teszik azzal, hogy csakis egy műveletlen bunkó lehet.

Ha pedig az élet úgy hoznà, hogy gyári munkát kellene ahhoz vállalnom, hogy megéljek..nos gondolkodás nélkül megtenném. Nem érezném ettől kevesebbnek magam.

2022. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!