Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak 25 éves kora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak 25 éves kora fölött sem volt barátnője vagy még egy alkalmi kapcsolata sem, akkor alacsonyabb rendűnek számít a többi férfihoz képest?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

A te fejedben biztos.



Amúgy nem.

2022. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
44%
Én nem tartom magam alacsonyabb rangúnak, vagy alsóbbrendűnek, pedig én is 30 évesen dugtam először. Sajnos így alakult az életem. A legtöbb nőnek nem kellek, de volt már nő aki szétrakta nekem a lábait.
2022. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Inkább azon kéne gondolkodni, hogy miért alakult ez így. Mi a gond veled, miért taszítod a nőket
2022. aug. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

"alacsonyabb rendűnek számít a többi férfihoz képest"


Inkább ez azt jelenti, hogy ronda vagy és a rondaságod nem tudod semmive lsem kompenzálni, még minimális szinten sem. Pl. pénzzel, státusszal, jó szöveggel setb.

2022. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Nem alacsonyabbrendű. De, sok nőnél a tapasztalatlanság probléma.


Érdekes, kérdés, mert a nőknek a túl tapasztalt se jó. Semmi nem jó. :D

2022. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Ugyanúgy mint valaki szakmunkás az kevesebbet érő ember mint egy diplomás! Vagy akinek 15 cm farka az kevésbé férfias mint az akinek 20 cm van.
2022. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem.De azon kellene elgondolkodni hogy miért lett így.
2022. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mint egy csótány?
2022. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem gáz.


Nézd 25 évesen szűz vagyok, majd lesz gyerekes nő aki szeret majd engem a pénzemért.

2022. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!