Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő lesz amiatt öngyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő lesz amiatt öngyilkos hogy nem talált magának senkit, nem kellett senkinek mert nem szép? És azért ha emiatt elhagyták?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakori ez? Nem akarok szégyenteljes butaságot csinálni.

Nyilvan mindenki örüljön a testének meg minden de ha e vegett valaki 30 evesen szűz az már okozhat lelki gondokat. Hogy valaki szomorú mert nem talál párt az elhízas miatt emiatt az evesbe menekül es csak rosszabb lesz a helyzet. Meg ha elhagytak egy szebbért azzal az ember nem tud mit kezdeni csak magának artani.

Es ha valaki ezen dolgok miatt válik alkoholistává, macskasnővé?

Nem akarom hogy egy ilyen ürigyi halál miatt bolondnak tartson a társadalom. Sok nő (vagy akar ferfi is) van igy hogy ez az indoka? Vagy mindenki csak az aldozatot okolja hogy miert nem volt szebb, kelendőbb. Érezzem magam meginkább a társadalom söpredékének hiszen eldobott valaki magától?

Nagyon rossz erzes amikor az embert eldobjak egy szebbért, jobbért, egy szep vékony nagymellű cs*triért.

Miért érezzem szépnek az életet ha mindig az jár a fejemben hogy a társadalom söpredéke vagyok, hiszen nem kellettem senkinek, elhagytak, dobtak, másra csereltek. A társadalom is így bánna velem.

Mennyi nő van ezzel így? Többseg nem jut el az önpusztító gondolatokig csak az alkoholig?



2022. aug. 17. 20:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

#10


Akkor keress te egy olyan párt magadnak, aki nem tetszik.

Meglátjuk boldog leszel-e vele.

Persze aki nincs hasonló helyzetben annak könnyű pofázni.

2022. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bárcsak lenne egy macskám
2022. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Engem az zavar hogy egy szebbért dobtak
2022. aug. 18. 08:39
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

De igen is lehet a világot hibáztatni. A nőket kcsi koruktól kezdve úgy nevelik, hogy a külsejüktől függjön a magabiztosságuk, és ez rohadtul nincs rendben.

Kérdező, menj el pszichoterápiára! Egy szakember tud segíteni ezeknek a sérelmeknek a feldolgozásán.

2022. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%
#14 Lehet bármit hibáztatni, de ezt a lúzerek teszik, mert a problémád attól még nem változik.
2022. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ja, ha olyat hibáztatsz, ami kb nem tud változni (a világot), akkor csak fent fogod tartani magadban ezt a rossz érzést.

Nem azt mondom, hogy magadat hibáztasd, csak azt hogy magadat könnyebb megváltoztatni, mint a világot.

2022. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Îgy alakult bazmeg... Szerintem egy olyan csaj kell neked, aki felvidít szórakoztat... Csak akkor van lelki nyomora az embernek ha nem teljesíti lelke kívànsàgait...

Ha teheted tiszteld ès szolgàld a tested... Ne mindig màsok dolgaival tōrődj, hanem a sajàtoddal... Élvezd míg megteheted... Élvezd!

2022. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Férfiként ugyanezt érzem csak nekem esélyt sem adtak soha a nők így nem volt még randim se. 34 évesen én is egy nyomorultnak érzem magam és azt hogy nekem nem jár senki
2022. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!