Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nálatok mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok mennyivel jobb anyagi helyzetben lévő nővel tartotok elképzelhetőnek működő párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan esetben, ha életkorotokból kifolyólag a családalapítás már nem opció, és mindenkinek megvan a saját élete, egzisztenciája, nem együtt fogjátok azt felépíteni.


Hogyan befolyásolja a döntést, ha a nő semmiképpen nem akar közös kasszát?



2022. aug. 23. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs közös kassza, akkor nem mindegy ki mennyit keres?
2022. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés felmerül bennem. Ha együtt élünk, a rezsi az közös, nem? Hát a kaja?
2022. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Éppen ezért kérdezem.


A rezsiben talán még nincsenek olyan extrém eltérések, viszont az ételek esetében már nem vagyok biztos abban, hogy egy alacsonyabb jövedelmű férfi szeretné (vagy éppen tudná) felesben fizetni az egészséges, finom, de általa drágának, feleslegesnek ítélt alapanyagokat, rendeléseket, éttermi fogyasztásokat. És úgy gondolom, ez könnyen konfliktusforrássá válhatna.

2022. aug. 24. 00:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerű, függetlenül attól, hogy ki mennyit keres, mindkét embernek meg kellene élnie egyedül is.


Szóval fifti-fifti a rezsi is.


Egyedül a nyaralás vet fel némi problémát ha neki van pénze Maldív szigetekre, nekem pedig csak valahol a szomszédban.,

2022. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es, akkor az utazásra koncentrálva, ez utóbbit hogy hidalnád át? Például olyan partner esetén, aki évente utazik Európán kívülre, Európán belül évente többször, Bécsbe meg havi rendszereséggel kijár?
2022. aug. 26. 13:34
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Fordítva sem szokott probléma lenni. Szóval ez sem az. Ami nem tud kifizetni férfi, azt állja a nő.
2022. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Friss kapcsolatban, együttélés nélkül szerintem negyvenes-ötvenes férfiak nem fogadnak el több százezres tételeket, legfeljebb az élősködő, aranyásó fajta. Már jártam úgy, hogy mindent megszerveztem és kifizettem, és akivel utaztam volna az utazás előtti napon gondolta meg magát egy párizsi úttal kapcsolatban, arra hivatkozva, hogy nem tudná jól érezni magát úgy, hogy nincsen rá pénze.


De éppen ezért kérdezem, mert szeretnék tisztábban látni. Rengeteg férfiról tudom a generációmban, hogy ő szeretne többet keresni, és rosszul érinti, ha nem így van.

2022. aug. 26. 16:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nőnek fontos a drága étkezés, utazás stb, ezekért fizet, amikor egyedül van, akkor, akkor is kifogja fizetni, ha már van pasija. Legalább örül, hogy nem egyedül élvezi ezeket a dolgokat.

A pasi lelki élete az más kérdés. Emiatt a kérdés is jogos, ha túlságosan érzékeny ezekre a férfi, de simán van aki szemrebbenés nélkül elfogadja ezeket a javakat.

Talán az a (fél)megoldás, ha a nőt rábeszéli magyarországi tájak látogatására.

2022. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem erdekel a no penze.. ot sem erdekelje hogy nem dolgozok es csoro sem vagyok.
2022. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Ez a múltban sem működött, mint 1000 más dolog, amit mostanában próbálnak erőltetni.

Biztos, hogy normális férfinál ez nem működik hosszabb távon.

2023. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!