Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kit választanál a helyes de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanál a helyes de szegény operátort vagy a ronda de gazdag vállalkozót?

Figyelt kérdés
Átmenet nincs. 5001F Incel
2022. aug. 29. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Helyes de szegény operátor ! :3
2022. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből mégis honnan tudjam? Ha csak ennyit tudok akkor a gazdagot. Hogy miért? Mert zsákbamacska mindkettő, lehet egyikkel se jövök ki jól. Akkor legalább pénze legyen😂
2022. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
De jó lenne kapno egy kis belső leírást is,hiszen az a fontos! Az IS
2022. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Egyiksem.

Az operátorban még abban sem bíznék, hogy van párkapcsolati intelligenciája, vagy netán motivácioja kinőni magát, vagy hogy nem húzna le mentálisan, meg ne lenne mellettem kisebbségi komplexusa ami által engem gúnyolna folyton, amiert tanultabb vagyok.

(Megszivtam már pár ilyennel hogy eselyt adtam szakmunkásnak vagy mamahotelesnek. Soha többet. Köszönet tanulságnak jo volt)


Rondákhoz meg nem tudnék nyúlni. Helybol off.

2022. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Amelyikbe beleszeretnék, jobban passzolna a személyiségünk.
2022. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Továbbra sem kötelező párkapcsolatban élni, kérdező.
2022. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se. Brutál szingli is vagyok, ne csodálkozzon senki xD
2022. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő az aki tesztelte az wgyik társkeresőt h kitett egy IT-st meg egy operátoet kép nélkul?
2022. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Mintha a nők többsége csak ezek alapján a paraméterek alapján döntene... nagyon nem. De ha mindkettő ugyanolyan kellemes személyiség, és a ronda azt jelenti, hogy nekem nem tetszik (mert tetszett már a többség által átlag alattinak vagy rondának titulált pasas), akkor inkább a szegény operatár, ha azért tűrhető a pénzügyi kultúrája. Ha nem az, mert elpiálja az összes pénzét, akkor maradnék egyedül.
2022. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Helyes gazdag vállalkozót 😂😂😂😂
2022. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!