Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres többet?

Figyelt kérdés

Talalkoztam egy sraccal, le is fekudtunk elso talin. Alapvetoen nem szoktak jol elsulni ezek, mert nem szokott jo lenni a szex szamomra ilyen szitukban, de ez isteni jo volt. Nem is egyszer taliztunk. Teljesen meg voltunk orulve egymasert, szoval a szexualis kemia nagyon ott volt, latszott a sracon hogy teljesen megvadul ertem. Es ez kolcsonos is volt. Egyebkent jokat is beszelgettunk, tok jo elmeny volt az egesz.

Majd a masodik tali utan eltunt. Egyszer rairtam hogy miujsag vele akkor beszeltunk par szot es azota abszolut nem keresett.

Szoval a kerdesem az lenne hogy ez megis mit jelent. Teljesen ossze vagyok zavarva. Ha nem lett volna jo akkor egyreszt nem ugy viselkedik velem ahogy , masodszor nem hiv el masodik talira.. en abszolut nem szeretnek jelenleg komoly kapcsolatot szoval az sem lehet hogy errol beszeltunk es peldaul megijedt..

Tehat azt ereztem hogy olyan eros a kemia koztunk hogy kb masznank egymasra folyamatosan.. ha ez ennyire eroteljes volt miert van az hogy mar nem keres es ugy erzem nem is erdeklodik irantam?

Koszi elore is a valaszokat.



2022. aug. 30. 11:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőség van, így látatlanból nem lehet biztos választ adni.

1, Csak a szexre megy és pár alkalom után új partnert keres

2, Több csaj volt egyszerre játékban és egy másik mellett döntött

3, Egyéb magándolgok miatt (pl. újra összejött az exével, vagy csak azért keresett partnert, hogy feldolgozzon egy nem régi szakítást, de rájött, hogy ez nem segít ezen, stb stb...)

2022. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Csak dugni akart, ez a tippem.
2022. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ertem, de en is dugni akartam csak. Es rohadt jo volt mindkettonk szempontjabol. Tehat nem sok ertelme van…ezert is kerdezem.. hogy ilyenkor mi jatszodik le a ferfiak fejeben.
2022. aug. 30. 11:58
 4/26 anonim ***** válasza:
54%

Olcsó és könnyű dolgoknak híg a levük , sokan jobban értékelik az olyan dolgokat amikért meg kell küzdeni/ ki kell érdemelni.


Azzal hogy odaadtad magad egyből, nem csak az értéked csökkent a szemèbe, de a saját egoja is kilőtt - lehet úgy van vele , ha ilyen egyszerű minden minek àlljon meg egynél


A kémia nála csak a szexben működött ezek szerint

2022. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
3 - De azok a férfiak, akik direkt sok szexpartnerre mennek, azoknak nem a szexuális kielégülés a fontos, hanem az ego növelése. Az növeli az egojukat, ha sok nőt "begyűjtenek".
2022. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
4-el értek egyet. Nagyon olcsón adtad magad, lehet hogy meggondolta magát, hogy ki tudja mennyi partnered lehetett már neked is, stb.
2022. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Ertem…

Es szerintetek rairhatok hogy megkerdezzem mit szeretne vegulis, vagy hagyjam?

2022. aug. 30. 12:10
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki annyira nem volt jó.
2022. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,mégis hány évesek vagytok? Az jobban körvonalazná a szitut
2022. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
En 23 o pedig 27
2022. aug. 30. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!