Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "akarom" mindig az elérhetetlent?

Figyelt kérdés

Nem tudatos pedig. Eddig valahányszor beleszerettem valakibe az életem során az életem során bármikor, az mindig elérhetetlen volt számomra, és a legtöbb esetben ezt alapból nem tudtam előre.

Biszexuális vagyok egyébként, de ez lehet mellékes a legtöbb szituációban.

Ha valakibe beleszerettem, annak vagy nem voltam az esete, vagy foglalt volt éppen, vagy nem vonzódik a nőkhöz. És mindig ez történik. Szerintem valami tudatalatti cucc van nálam, hogy csak az olyan emberekhez vonzódom, akik tuti nem fogják ezt viszonozni. Miért van ez?


2022. szept. 18. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb.
2022. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Viszont sokszor nem tudom előre, hogy a másiknak párja van, vagy éppen meleg.
2022. szept. 18. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki mindig a legjobbat, tökéleteset akarja, és pont ezért nem fogja elérni soha. Ez ilyen. Vagy beletörődsz, vagy megpróbálod olyannal, aki magától nyit feléd. 😉
2022. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
"A jobb a jónak elrontója."
2022. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na olyan ember meg még soha nem volt a 20 év alatt. :D
2022. szept. 18. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert mindig ők a legjobbak. Már attól is, hogy elérhetetlenek.
2022. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Szeretsz szenvedni. Nem elég jó a JÓ!
2022. szept. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Azt hittem, kinövöm, de 26 évesen még mindig az “alfák” jönnek be, akik érzelmileg annyira nullák, hogy úgysem lenne belőle hosszútávú kapcsolat. Mintha még mindig abban hinnék, hogy majd én leszek az, aki egy ilyen jóképű rosszfiút jó útra térít. Nekem ez az izgalom kell, a jófiú, aki a tenyerén hordoz, valamiért unalmas nekem…


Ha te is ezt érzed, akkor talán beszélgess egy pszichológussal, hátha rájöttök, mi ennek a lelki oka és lehet-e rajta változtatni.

2022. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%
Szánalom. :))
2022. szept. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!