Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtetszett egy srác, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy srác, de nem ismerjük még egymást. Mit tegyek, hogy felkeltsem a figyelmét?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok (20 éves), és úgy alakult, hogy az egyik évfolyamtársam (egy srác, velem egyidős, csak más szakos) felkeltette az érdeklődésemet, és úgy érzem, szeretném jobban megismerni, hátha lehetne belőle egy kicsit több az ismeretségnél. Sajnos nem ismerjük még egymást, csak látásból, talán ennek köszönhető, hogy néhány napja bejelöltem Facebookon, és vissza is jelölt: tehát a 0-ról kellene indítani ezt az egészet. Van valami tippetek, hogy mi az, amivel egy kicsit magamra hívhatnám a figyelmét? Bátor lánynak tartom magam, de kellene az a kezdő lökés részéről, hogy én (is) folytathassam az ismerkedést. Köszi a válaszotokat! :)

2022. szept. 22. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
23%

Felejtsd el, itt vagyok én

Amúgy, ha bejelolted, és azóta nem történt semmi, valszeg nem is akar tőled semmit.

2022. szept. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy ő erő-szakos. :)
2022. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!