Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ez igaz, hogy a magány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez igaz, hogy a magány gyilkos ellenség, akkor én úgy 40 évesen szerintem 60 nak fogok kinézni, pedig soha sem ittam vagy dohányoztam. És ez ellen nem is lehet tenni. Mások is vannak itt magányosak és félnek a következményeitől?

Figyelt kérdés

[link]


Hiába, nem lehet ráerőszakolni magad egyetlen neked tetsző nőre sem, ha az nem akar téged. Ergo marad a durva megöregedés idő előtt, amit már tapasztalok is magamon.


2022. szept. 27. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem. Az UV viszont tenyleg nagyon oregiti a bort. Inkabb azt keruld el.
2022. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mathus ***** válasza:
96%

"én úgy 40 évesen szerintem 60 nak"

cikket is olvastad, vagy csak a címét? a tartós depresszióval esélyesebb a krónikus betegségek kialakulása, mint a dohányzással. a dohányzással viszont sz*rabbul fogsz kinézni, mintha nem dohányoznál, függetlenül attól, hogy depressziós vagy-e vagy sem. és büdös lesz a szád.

2022. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

A gyerekmentes, egyedülállő nők a legboldogabbak.


[link]

2022. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
#3: Azt megállapítani, hogy a populáció melyik része a legboldogabb, nem ilyen egyszerű, a levezetett vizsgálat alapján a cikk sem megbízható egyáltalán. Előbb definiáljuk, hogy kit nevezhetünk boldognak, aztán lehet ilyen következtetéseket levonni. A dánok pl. a legboldogabbnak vallják magukat, mégis nagyon magas az öngyilkosságok aránya. Akinek boldogságot ad az élete, az nem dobja el magától. :)
2022. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Mert szerinted egy nő ráerőszakolhatja magat olyan férfira, aki nem akarja a nőt???????

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2022. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mathus ***** válasza:
100%

#3: ez Paul Dolan hipotézise, ennek az elméletének egy egész könyvet szentelt, és ennek az elméletnek számos kritikusa van, a Guardianos cikket ís módosítani kellett, annak pontatlansága miatt.

[link]

(itt a kollégák kritikai észrevételei vannak)

[link]

(itt a konkrét pontatlanságokra térnek ki)

Dolan kihátrált a Guardian interjú mögül, a hipotéziseit alátámasztó kérdésekre pedig nem válaszolt, így az sem derült ki, hogy az általa citált táblázatokat honnan szedte.

2022. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a magányhoz, az öregedés az genetika leginkább. Bár vannak dolgok amik segítik, pl. dohányzás, UV fény, alkoholizmus, illegális drogok.
2022. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, nem egészen +2 évről lenne szó, szerintem az nem oszt, nem szoroz. Sokkal problémásabbnak tartom a csúfító hatását; egy átlagos vagy csak enyhén átlag alatti arcot is nagyon el tud rondítani, emiatt még kevesebb esélyed lesz kitörni belőle, ördögi kör...
2022. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A magány, az egyedüllét, a szociális kapcsolatok, barátok, társ hiánya nem a külsőd öli meg hanem a belsőd.
2022. szept. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy vettem észre, hogy az alapból szar külső vagy a leromlott külső öli meg a kapcsolatokat, amely magányhoz vezet, tehát az ember még jobban elhanyagolja magát, motiválatlan és kedvetlen lesz mindenhez. Ez egy ördögi spirál, amiből nehéz kitörni. De kb. amúgy olyan mint a tyúk meg a tojás esete. Melyik volt előbb a szar külső vagy a magány?

Én 28 évesen kb. 40-nek nézek ki és fogalmam sincs mitől. Amikor még volt barátnőm elkezdett leromlani a külsőm, kihulott a hajam és szó szerint darabokra törtek a fogaim, minden előzmény nélkül. Azóta félig megőszült a szakállam és így kopaszodással / fehér szakállal tényleg sokkal idősebbnek tűnök a koromnál (ha nem is 40-nek, de 35-nek biztosan gondolnának az emberek).

Nyilván azóta kapcsolatom se volt, nem érdeklem a nőket. Kedvem, motivációm nekem sincs semmihez hisz minek? Egyedül vagyok és valószínűleg így is maradok, így nem kell jobb meló, nem ösztönöz a tanulás, hogy majd több pénzem lesz és el tudom látni a családom (hisz nem lesz 99% eséllyel) stb.

A motiválatlanság pedig tovább gyilkolja az embert belülről, ami előbb utóbb (inkább előbb) külsőre is meglátszik. Én rohadt kíváncsi vagyok mit hoz a jövő, hogy melyik évben mitől leszek még ocsmányabb. Szinte minden éve jut valami...

2022. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!