Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi hogyan közölheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi hogyan közölheti diplomatikusan, de lényegretörően egy nővel, akivel ismerkedik, hogy neki fontos a szex egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az aszexuálisok és demiszexuálisok kivételével a többieknek (tehát az emberek többségének) fontos a szex a párkapcsolatban. Szóval miért kellene ezt külön közölni?
2022. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Így: nekem fontos a szex egy párkapcsolatban. Nem kell köríteni.

35/N

2022. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#1

A demiszexuálisoknak is legtöbbször fontos. Náluk annyi van, hogy CSAK a kapcsolaton belül fontos, CSAK akkor ha van érzelmi kötelék.


Amúgy tényleg nem értem, ezt miért kell külön közölni...

2022. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mert a nők legalább 30%-a demiszexuális, ezért 3 leszólított csajból esélyes, hogy az egyik ebbe a halmazba esik bele.


Illetve mert a normál szexualitású nők között is elég széles a szórás aközött, aki naponta többször is szereti és ha kimarad, akkor ő bújik a pasihoz, meg aközött, akinek a heti 1 bőven oké, szinte mindig a férfinak kell kezdeményeznie és már heti 2-3 alkalomnál megjegyzi, hogy "úgy érzem neked "csak" szexre kellek."

2022. szept. 29. 17:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért kell külön közölni, mert mostanában sűrűn futok bele passzív, frigid nőkbe, akik ha én nem keresem őket, akkor ők keresnek, tehát valamilyen szinten fontos vagyok nekik meg jól érzik magukat velem, de én érzem már magamat kényelmetlenül, mert elmondásuk szerint volt olyan pasijuk, akire havonta nekik kellett rámászni és nem értik, hogy én hogy kívánom ennyire.
2022. szept. 29. 17:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a nők legalább 30%-a demiszexuális, ezért 3 leszólított csajból esélyes, hogy az egyik ebbe a halmazba esik bele."

Ez max akkor gond, ha kapcsolat nélkül keresel laza szexet.

De te azt írod, kapcsolatot szeretnél...?

Nem értelek.

2022. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

5: én 17 éve vagyok a férjemmel, szóval a mai frigid generációból kimaradtam - a barátnőim sem ilyenek, de még mindig azt mondom hogy egyszerűen közölni kell és kész. Meglepő számomra mik vannak. Az én igényem nem csökkent, de kinek hogy...

35/N

2022. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mathus ***** válasza:
5%
#5: simp az a szó amit keresel. ha megnézed az FB társkeresőt a negyven felettiek kétharmada az adatlapba beleírja, hogy nem lesz szex.
2022. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"negyven felettiek kétharmada az adatlapba beleírja, hogy nem lesz szex."


Ezt kifejtenéd bővebben? Nekem így kontextus nélkül nem világos, hogy mire vonatkozik. Szex nélküli kapcsolatot akarnak, vagy mi?

2022. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt a ferfinak kell elérnie hogy a nő akarjon vele szexelni.

Valakivel szivesen gyakran lefekszik az ember lánya, mással meg keruli a szexet.


Ez pasitol függ hogy ki mit hoz ki egy nőből. A nők szexualitására a ferfi vagy hatással van vagy nincs.

2022. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!