Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya nő vagyok, soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya nő vagyok, soha nem tetszettem senkinek. Lassan 30 leszek. Van még esélyem párt találni, vagy nekem már lefőtt a kávé?

Figyelt kérdés

Röviden: Sokat bántottak a kinézetem miatt, de ennek ellenére nem zárkóztam be. 18 éves korom óta járok "bulizni", társaságba, vannak barátaim mindkét nemből, mindig volt valamennyi szociális életem, jártam egyetemre (pontosabban most is járok levelezőre), és bár jelenleg home office-ban vagyok, diákként dolgoztam több helyen is. Próbáltam ismerkedni élőben programokon, kocsmában, munkahelyen, csoporttársakkal, valamint a neten is, lényegében nulla sikerrel.


Van még bármi remény?


2022. okt. 3. 13:28
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
74%

Van.

Nezz korbe magad korul, a legcsunyabbtol a legszebbig, mindenki tud ismerkedni..barataidnal kezdemenyezz ha ugy van, ok ismerik a belsod. Csak ne legyel igenytelen.

2022. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
65%

Levèlbomba 3-2-1...


😁


( Mondjuk kíváncsi vagyok , hogy ilyenkor hányan probàlkoznak be )

2022. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
#2, ki akarna bármit egy objektíve ronda nőtől így teljesen ismeretlenül? Ha valaki mégis abban reménykedne, hogy jól nézek ki, csak alacsony az önbizalmam, annak írom, hogy nem, nem erről van szó. Sajnos tényleg ronda vagyok.
2022. okt. 3. 13:37
 4/43 anonim ***** válasza:
47%
Van. Lesz párod, amint észreveszed mások közeledését. Őszintén szólva, kép nélkül nem tudom hova tenni ezt a kérdést. Ismerek valóban ronda nőket és náluk is próbálkozott több pasi.
2022. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
74%

Ne álltasd magad. Ne kergess reményeket, mert akkor sose leszel boldog.


Ugyanebben a cipőben járok, 26 leszek mindjárt. Én tudatosan dolgoztam/dolgozom rajta hogy tényként kezeljem, hogy örökre egyedül maradok és megtaláljam az egyedüllét szépségeit.


A magány könnyű megszokni, én már tudom élvezni az együdül töktött időt. Próbáld meg te is. Ha a jővőmre gondolok az riasztó, hogy 40-50 évesen, vagy betegen sem lesz mellettem senki, de igyekszem más,kreatív dolgokkal lekötni magam. Történeteket írok már 17 éves korom óta, ez nagyrészt ki is tölti a szabadidőmet. De néhány hónapja észrevettem, hogy többet töprengek negatív gondolatokon a kelleténél (ugye ez a háború, a gazdasági válság sem egy hangulatjavító), ezért elkezdtem gitározni. Ez édekel, leköt, új energia löketet adott, így kiszorítom vele a negatív gondolatokat amik a fejembe férkőztek.


Szóval sablonosan hangzik, de sürgősen keress valami kreatív hobbit, amiben kiadhatod magadból az érzelmeidet. Ha már van hobbid és láthatóan nem működik, akkor keress mellé vagy helyette egy újabbat. Addig keressgess míg nem találsz valamit, ami tényleg igazán leköt, feltölt, amit szeretsz csinálni és boldoggá tesz. Lehet valami olyasmihez kéne fognod amire eddig nem is gondoltad, hogy érdekelhet, pl.ha tavaly ilyenkor azt mondod nekem, hogy én gitározni fogok nem hittem volna. De hirtelen bejött az életembe és addig csinálom amíg jobban érzem magam tőle.


A bulikat meg szerintem hanyagold, azok csak arról szólnak, hogy mindenki dugni akar. Vagy kihasználnak, és dobnak, amivel borzasztóan megalázna, vagy észre sem vesznek, és egyedül nézheted a sok flörtölő párocskát, amivel a magányodra emlékezetetnek. Hagyd ezt, és magadra koncentrálj. Sok sikert neked .

2022. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon csúnya nőknek, kövéreknek is van kapcsolata.

Nem tudom a nagyon csúnya alatt mit értesz, de hacsak nem vagy torz, akkor simán lehet ismerkedni

Nyilván ha egy gazdag adoniszt akarsz, az más kérdés…

Vigasztalásul én csinos vagyok, ellenben mentális beteg és soha nem volt emiatt kapcsolatom. Ez sem jobb

2022. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan érdekelnél.
2022. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
47%

muti, mennyire vagy csúnya?


nyugi, én is az vagyok, legalább mi csúnyák tartsunk össze

2022. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
91%

Nincs olyan, hogy "objektíve ronda".

Egyébként meg nem az lenne a legnagyobb visszatartó erő.

2022. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
88%
Van. Kívánom is , hogy legyen olyan aki tényleg nagyon szeret.
2022. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!