Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnek a nők olyan 28-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnek a nők olyan 28-40 közötti férfivel aki albérletben él?

Figyelt kérdés
2022. okt. 6. 11:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Persze, miért ne? Nagyon kevés ilyen korú tud házat venni.
2022. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Itt: [link]


VAGY


Itt: [link]

2022. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

1.


Kevés??? Itt, a Gyakorin olvastam, hogy már elsőéves egyetemisták is vesznek, kp.-ra, egyben. >:)

2022. okt. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

Nekem van saját lakásom (én vettem, nem apu - anyu) . De sztem egy nőnek nem ez a fő szempont. Bár biztos előnyös, hogy van már ilyen egzisztenciám is.


32F

2022. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

Albérlet?

40 év körül?

Gondolom csóringer melós is,máról holnapra él.

Naaaa NEM!!!!

2022. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Attól függ. Azért 28 évesen más albérletben élni, mint mondjuk 40 évesen.


Egy 28 éves sráccal, akivel hasonló korúak vagyunk és komolyan gondoljuk a jövőnket, együtt építünk fel egy egzisztenciát, abszolút nem kizáró ok, ha albérletben él, de tesz is azért/teszünk azért, hogy ez x éven belül változni tudjon.


40 évesen albérletben élő férfinál max. akkor tudnám elfogadni, ha elvált és anyagilag még nem tudta magát rendbe hozni.

De abban az esetben nem hinném, hogy lenne jövője a dolognak, ha gyerek nélkül, a saját pénzével helytelenül gazdálkodva élne albérletben. Úgy érezném, hogy nem lehetne vele egy biztos jövőt felépíteni.

2022. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

4

Ébredj fel, nagyon sok nőnek és férfinek elsődleges szempont a biztos egzisztencia.

2022. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

#7

Viszont ez nem a saját ingatlantól függ. Szerintem pl kifejezetten az az ideális ha együtt szerezzük meg a közös otthonunkat. Szerintem nem a legjobb valakinek a kész életébe (lakásába) befurakodni. Jobb ha közösen alakítjuk ki és mindkettőnk ízlésének, igényeinek megfelel.

2022. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

3.


Jó, de a gyakorin MINDENKI IT nagykutya, ingatlanos vagy külföldi nagytőkés - saját bevallások szerint.

2022. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

4

Igen, egyetértek azzal amit írtál pm-ben, 100%-osan.

És ne haragudj a kifakadásért.

19-20+ évesen én is boldogan nyomorogtam szerelmesen, de később engem is utasítottak vissza fiúk akik vagy akiknek a családja jobban állt, így megtanultam, hogy amikor nekem lett valamivel jobb életem vegyem figyelembe, ha a másik már éppen válófélben vagy gyerektartással küszködik és ne válasszam társnak.

2022. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!