Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ilyen, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, hogy tetszem neki de nem tud túllépni az exén?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki tetszik nekem. Úgy érzékelem, hogy én is neki, de még mindig kontaktol az exével. Engem ez rettentően zavar, mert az exe kb. úgy viselkedik, mintha még együtt lennének. Pont ezért nem is akarok tőle semmit.

Ez miért lehet? Mit lehet ilyenkor tenni?



2022. okt. 8. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Pontosan, jol erzed. Hagyjad is beken….valoszinuleg szeretik egymast meg, nem kellesz te oda. Ugyse fogsz soha labdaba rugni, felesleges probalkoznod, nekik kozos multjuk van….nem kene kiturnid azt,aki elotted mar megvolt. Undorito.


Tudod, ugyanigy vagyok a baratommal. 7 evig voltunk egyutt, bizonyos okok miatt szetmentunk,de beszelunk uugy….es fogunk is, mert 7 ev az het ev…ott voltam, amikor mas nem, es hiaba is probalkozol,az a masik no nem veletlenul meg az elete resze, csak magad alatt vagod a fat, ha valasztania kene ugyis a masikat valasztana, maximum egy szorakozasra kellenel neki, mintahogyan nalunk is van.

2022. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha srácot zavarná ez, tenne, szereti még a másik nőt.
2022. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

1es,te hülyeséget írsz. Mi undorító van abban, ha két ember tetszik egymásnak, ráadásul úgy, hogy a kapcsolatban lévő fél már nincs kapcsolatban??


Kedves kérdező! Annyiban jól érzed, hogy amíg a másik teljesen el nem határolódik az exétől, nem érdemes vele komolyan kezdeni. Ugyanis ha úgy dönt, hogy mégis a régi kell, akkor neked az nagyon fog fájni. Gyászolja el csak a régit. Hogy ez neki mennyi idő, az majd kiderül. Esetleg ha már vagytok olyan viszonyban egymással, érdemes erről beszélgetni.

2022. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem ír az egyes annyira hülyeséget, mert,ha tetszene a fiúnak ez a lány, akkor már lépett volna, nem a másikkal foglalkozna. Én kicsit azt érzem,hogy ők hiába szakítottak, nem zárták le, te meg ezt szeretnéd meggyorsítani,ami nem szép dolog.

Ad2. 3-as Mi van akkor,ha a srác meggondolja magát és nem lezárni szeretné?

Én nem pazarolnám az időmet ilyenre, elég egyértelmű,hogy nem érdekled eléggé.

2022. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Te vagy a pótkerék a kétkerekű bicón, előbb-utóbb kukába kerülsz, keress inkább egy olyan bringát, akinek hiányzik egy kereke. Ha-ha-ha. Ez nem vicces, de így igaz.
2022. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt lehet tenni hogy megcsinálod hogy sokkal jobb választás legyél neki mint az exe. Ennyi.


Ha sikerül sikerül, ha nem akkor benne volt a pakliban. De ha úgy érzed tetszel neki, jó esélyed van. Ha lezárja az exét, végletesen kerüli, és soha nem beszél vele többet, de fél év múlva összefut vele valahol egymásra néznek és borul minden terv, akkor az miért jobb. Elfelejteni könnyebb normális természetes úton, nem elfojtani kell. Az a legjobb próba, ha beszélnek, de nem szikrázik a levegő, mert akkor már semmi nincs ott.

2022. nov. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miattad nem fogja lezárni az exet, mert ha akkorra hatásod lenne rá, akkor már veled foglalkozna
2022. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!