Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen sztorik jól mutatják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen sztorik jól mutatják, hogy milyen iszonyatos elvárások vannak a férfiak irányába és ma már nekik kell a külsejüket virítaniuk?

Figyelt kérdés

[link]


Mert a cikk azt írja, hogy az emberek értetlenkednek amiért ilyen csúnya fiúnak ilyen szép barátnője lehet.

Hát szerintem ez a pasi kifejezetten helyesnek és férfiasnak számít és nem értem mi olyan szokatlan ebben a kapcsolatban.


Eleve magas, de ez se elég...

Karakteres arca van, de ez se elég...

Jó humora van és intelligens, de ez se elég... Ahhoz, hogy az emberek ne fogadják kétkedve a kapcsolatukat.


Nem érdekes ez, mikor pont a pasikra mondják, hogy elég ha kicsivel szebbek az ördögnél? Vagy akkor mi a szösz van? Csak rá kell jönnünk, hogy megváltoztak a trendek és manapság a pasinak kell vonzóbbnak lennie, a csajnak meg a belső értékeit elég virítani?

Kijelenthető, hogy ma már a férfi lett "a szebbik nem"?



2022. okt. 8. 23:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Mivel a gyakori egy rosszindulatú fórum páran nem fogják visszafogni magukat és neked fognak esni.
2022. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Csúnyának nem csúnya csak más kategória.


Az ilyen nőknél tény, hogy nem lenne esélye ilyen férfinak. Szerintem a pénz játszhat közre. Nem azért, mert csúnya, hanem mert ilyen nőknél 2-3 lépcsővel alacsonyabbaknak jön be. Erre nehéz válaszolni, de ez van.

2022. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
amúgy nézd már, mit olvasol, osztasz, "egyhelyen.info"... jó hogy nem már mindenegybenblogot!
2022. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Miért? Az a lány annyira bomba lenne? Full mű, egyébként meg hova van az leírva hogy az intelligencia nem vonzó? Le kellene már szakadni erről a hülyeségről, hogy csak az extrém hiper szuper pasiknak lehet nője. Akkor most mondok valamit! Én nem vagyok egy nagy szám férfi külsőleg. Igazából köröket verhetnek rám mások. Van diplomám, az értékrendem szilárd, tudok kommunikálni. Nem nőzök. Mégis itt a gyk-n akadtam rá egy csodálatos hölgyre. Művelt, intelligens és gyönyörű. Én átlag vagyok minden szempontból.
2022. okt. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

Nem a srác a csúnya, hanem a csaj tűnik egy ócska instaringyónak, aki számára egy ilyen fickó abszolút eldobható.


Nem veszitek észre, hogy nem a sráccal van baj, hanem azzal az elbszott korcs ízléssel, ami az ilyen nőket ajnározza? Miért van az, hogy csak az ilyen szutykok számítanak nőnek egyesek számára? Nem lennétek szarbavéve, ha nem ilyen selejt embereknek akarnátok tetszeni.

2022. okt. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

5. Megnyugtatlak, ez a nő számomra se nem vonzó, se nem szexi. Nálam egy nőt az apró hibái teszik vonzóvá, nem az ilyen megcsináltatott és végképp elcseszett ribizlik.


Azok a pasik akik ilyenekre buknak, nem a te embereid.

2022. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
63%

4-5 válaszolókkal értek egyet.


A fiatalember jóképű, a nő viszont ronda, mint a lóharapás. Műmellek és műszáj, az egész ember olyan gusztustalan és undorító, hogy őszintén csodálom, hogy ez a jóképű fiatalember vonzódik hozzá.

2022. okt. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Nekem bőven elég lenne. Ránézésre cuki srácnak tűnik. Ti vagytok azok, akiknek nem elég egy magamfajta nő. 😂 Mert nem járok TrEnDi, k*rvás cuccokban, alig sminkelek, nem költök körmösre, pillásra. Sportolok, kinézek valahogy maszkolás nélkül is, dehát az nem elég státuszszimbólum. A tanultabb, jobban kereső nő meg egyenesen ciki, ugye? Válogattok ti is ezerrel, finnyásak vagytok, mint az orchidea, csak valami elcseszett szempontrendszer mentén. Ha én nem polírozom magam instamacára, nem vagyok elég menő, hogy a proli haverok előtt lehessen velem menőzni a szakadt merciben. Ti nem társra vágytok, mert már rég lenne nektek is, hanem egy ilyen trófeaéletre. Amiben ti lehettek a menők a sztárok és ehhez már csak egy kiralatnő kellene meg az általa elvárt javak biztosítása. Tündökölni akartok mint valami elcseszett hercegnő a hercege mellett a palotában. Jah, végignéztem már pár ilyen ember fanyalgását élete nagy problémáin, amit magának gyártott. A saját mentális börtönötökben szottyadtok meg szingliként és ezért egy percig sem bírlak titeket sajnálni. Meg amúgy is, van már egy normális értékrendű párom, szóval nem az én problémám, hogy épp miben szenved az, aki a komplexusai rabja.
2022. okt. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Pillér2 ***** válasza:
81%
Számomra ez nagyon nem helyes kategória, a lány viszont szerintem plasztika nélkül szebb lehetett nála, jobb csaj volt tuti. A pénz valószínű kiegyenlítette a szinteket.
2022. okt. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%
A csaj szerintem rusnya. Rá sem bírok nézni az ilyen típusú nőkre.
2022. okt. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!