Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 220 nettó fizetés, szülőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

220 nettó fizetés, szülőknél lakás esetén hol ismerkedjek? 26F

Figyelt kérdés

Magamról van szó, nem volt még párkapcsolatom. De szeretnék. Hol ismerkedjek? Buszon, vonaton, koncerten ismerkedtem, vagy 100 visszautasítást kaptam. Nem vagyok jóképű tudom, de amúgy jólelkű, jófiú vagyok. Gondolom ilyen paraméterekkel nincs sok esélyem, ezért írtam ki a kérdést, hogy hol találok nőt aki elnézi nekem ezeket.


Amúgy a MÁVnál vagyok közlekedésmérnök. Forgalmi üzemmérnök beosztásban dolgozok



2022. okt. 12. 15:36
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
94%
Munkahely, baráti társaság.
2022. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Párom hasonló "paraméterekkel" rendelkezett, mikor megismerkedtünk, csak akkor ő 34 éves volt. Közös baráti társaságban ismerkedtünk meg. De ha buszon, vonaton, koncerten a semmiből leszólított volna, akkor minden bizonnyal elutasítom, mert én eleve nem ismerkedem így.
2022. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Az a baj nincsenek barátaim. Ismeretlénül próbálkozok be lányoknál.
2022. okt. 12. 15:43
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
neten
2022. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
3# Ne bepróbálkozz hanem barátkozz. Azokból lesznek az ilyen olyan kapcsolatok.
2022. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Csak szégyenlem nem tudnék eltartani egy családot, és csodálkoznak ,hogy nem jelentkezik ide fiatal. Szégyenlem ,hogy ennyit keresek, ezért kérdeztem. Meg félek, hogy a fizetésem miatt nem jönne velem össze.
2022. okt. 12. 16:01
 7/48 anonim ***** válasza:
33%

#3:


"Az a baj nincsenek barátaim."


Vagyis szociálisan retardált vagy. Szerinted egy párkapcsolatban mégis hogy tudnál ilyen szintű lemaradással funkcionálni?

2022. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
26%

"Ne bepróbálkozz hanem barátkozz. Azokból lesznek az ilyen olyan kapcsolatok."


Persze, ha bejössz neki.

Tudat alatt rögtön eldöntik az emberek hogy valaki vonzó/nem vonzó számukra és a továbbiakban úgy is fognak hozzáállni.

2022. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
8%
Tinder. Kinezet szamit noknek. Nekem is van haverom, aki szuleivel lakott es ha ugy adodott minden hetvegen mas not vitt haza bulibol.
2022. okt. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem is neten van a legnagyobb esélyed. Azt, hogy nem vagy jóképű, próbáld meg sportossággal kompenzálni, kezdj el edzeni pl, sokat számít szerintem.
2022. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!