Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők csak a Chad-ekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők csak a Chad-ekre mennek, akkor miért panaszkodnak utána, hogy "minden férfi" szemét?

Figyelt kérdés

A átlag nő csak a jóképű vagánycsávókat veszi észre, az átlagemberen keresztül néz. Ebből kifolyólag a Chad-ek simán megtehetik azt, hogy átverik, kihasználják a nőket, mivel úgyis lesz másik.


De a nők miért lepődnek meg és panaszkodnak, hogy ezek után kihasználják őket? "Minden férfi szemét, átver, nincs egy hűséges, normális ezen a világon!" kirohanásokat szoktak produkálni.


Csak itt a "minden férfi" alatt a férfiak top néhány százalékát értik, akiket ők férfinek tekintenek.


2022. okt. 15. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Szóval aki “chad” az tuti átver, de aki nem “chad” az automatikusan “jó fiú”?


Egyébként ezek az általánosító, “minden férfi/nő xy” mondatok mindkét oldalról gyerekesek.

2022. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#1 Nem. Ki állított ilyet, hogy aki Chad, az tuti átver, aki nem, az jófiú?


Én csak azt mondom, hogy a Chad-ek között azért van több átverő, kihasználó gerinctelen, mert ők megtehetik, értük sorban állnak a nők. Nem számít, hogy átveri az aktuálisat, úgyis jön másik.


A nők pedig abból kiindulva, hogy az általuk férfinek tartott Chad-ek mit csinálnak, egy kalap alá veszik az összes férfit, holott az átlag férfin ők keresztül néznek, szóba se állnak vele, kizárólag a top néhány százalékkal.

2022. okt. 15. 13:36
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Attól még hogy “megtehetik”, nem lesz több köztük az átverő. Ne magadból indulj ki..
2022. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon látok itt panaszokat nőktől...csak ettol a 3 db inceltol
2022. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

Ott van a kérdésben válasz. Minek akarod provokálni az olvasókat?


Igen, a nők túlzónak. Minden férfi alatt csak azokat értik akik nekik tetszenek amúgy de atvertèk őket. A hétköznapi átlagjóskákat emberszámba se veszik.

2022. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Én mindenkit emberszámba veszek, de nyilván csak olyannal kezdek aki tetszik. Ebben mi a meglepő? A férfiak nem ezt csinálják? Nem értem.
2022. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#3 Nem magamból indulok ki, hanem az emberi természetből.


Ha valamiből neked nincs hiányod, sokkal könnyebben eldobod, lecseréled, semmibe nézed. Nézd csak meg a fejlett nyugati országokban, pl. az USA-ban az élelmiszerpazarlást vagy vízpazarlást, és nézd meg egy szegény, mondjuk afrikai országban.


Egy szegény ember sokkal jobban megfontolja, mire költi a pénzét, sokkal jobban vigyáz a dolgaira, mert neki sokkal több munkába került azt megvenni, mint egy gazdagnak.


Ugyan ez van a társkeresésnél is. Egy olyan férfi, akiért sorban állnak a nők mert jól néz ki, sokkal kisebb valószínűséggel fogja úgy becsülni a partnerét, mint egy átlagos férfi, akinek rengeteg vérrel, verejtékkel, idővel járt, hogy összejöjjön a partnerével.


Ez az emberi természet, nem kell a magyarázkodás, hogy én vagyok az elmebeteg incel, magamból indulok ki, stb. Aki kicsit is képes gondolkodni és átlátni a társadalom működését, pontosan tudja, hogy ez így van.

2022. okt. 15. 13:51
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Én inkább azt tapasztalom, hogy a férfiak (EGY RÉSZE) nyekereg folyton itt a csúnya nénikről, de linkeld kérlek azt a többezer kérdést vagy választ, amelyben a nők a férfiak egészére nézve tesznek degradáló kijelentéseket. Várom.
2022. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig nincs így. Nem írtam, hogy elmebeteg vagy vagy hogy incel, nem kell neked sem belelatni többet.


Én jól nézek ki, minden beképzeltség nélkül. Visszajelzések alapján és a tükör alapján mondhatom, plusz foglalkozok is magammal. Mégis emberként kezelem a többieket és nem lecserélhető árucikként. Persze mindenki fejébe nem látok, ahogy te sem. De úgy vélem, azért mert valaki jól néz ki, még nem fogja kevésbé megbecsülni a másikat.

2022. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Csak itt a "minden férfi" alatt a férfiak top néhány százalékát értik, akiket ők férfinek tekintenek."


Te meg "nők" alatt azt az 1-2%-ot érted, akik vagy tényleg echte férfigyűlölők, vagy nem sikerült lejönniük a 19. századi lányregényekből tanult szerelemeszményről, és kicsit megütötték magukat. A maradék 98-99% NEM tesz általánosító kijelentéseket.

Vicces, hogy számonkéred az általánosítást, miközben te is pontosan ugyanazt teszed. :D

2022. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!