Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ParKatt oldalon tényleg mindenki ekkora szent?

Figyelt kérdés

Nézegettem - elsősorban - a nők adatlapjait és MINDENKI arról áradozik, hogy milyen szoros kapcsolatban áll Istennel, és hogy az egyház milyen sokat nyújt neki. Random teljesen ismeretlen kedvenc imáik vannak és hozzájuk közelebb álló szentekről egy lista, akikről még életemben nem hallottam, pedig ismerek egy párat.

Ez most csak megjátszás? Mármint én is keresztény körökből való vagyok, ismerek több embert onnan, de ekkora turbókeresztényeket nem sokat látok.

Valahogy olyan emberekre számítottam, akik szimplán normálisabbak, nem tahók a való életben és próbálnak segíteni ahol tudnak, nem ilyen "Nekem ISTEN az első, te csak második lehetsz" idézetekre olyan nőktől, akikben ránézésre nem egy fasz fordult már meg :D



#keresztény #parkatt
2022. okt. 30. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
Ez csak képmutatás ,nyilván.
2022. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!