Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda férfiként, elfogadjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda férfiként, elfogadjam, hogy jobb ha egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Igazából már régebben elment a kedvem a társkereséstől, mert mindig lepattintottak a nők egy-egy találkozást követően. Mikor megérdeklődtem a miértjét ilyen válaszokat kaptam: nem vagy jó pasi, túl félénk vagy, nem tudsz feloldódni. Szóval, mindig volt valami, ami miatt megszületett a nem. Aztán leálltam a társkereséssel. Bezárkóztam, és görcsösen próbáltam elfogadni a tényt. Néha viszont fellobban a parázs, és ráeszmélek, hogy mégsem jó így. Azán eszembe jutnak ezek a dolgok, amik történtek, és akkor nem tudom, mitévő legyek. Azóta kinézetileg tök sokat változtam, de én úgy látom, még borzalmasabb lett sajnos. Másik része a dolognak, hogy 42 éves vagyok, öreg. És hiába annyira nem látszik rajtam, de mégis öreg. Nem is tudom, talán gyerek koromban voltam utoljára boldog, azóta csak örlődöm. Úgy döntöttem, hogy elszenvedek még pár évet, és aztán befejezem ezt a pocsék életet, de végleg, mert így bezárva kegyetlen élni.

2022. nov. 1. 09:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem spotolni, és tök jól vagyok
2022. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
#10: Semmi sem tartja visza, csak magányosan semmi sem okoz örömöt és minél ingergazdagabb környezetben vagy, annál jobban fáj és annál kevésbé tudod kizárni azt, hogy neked nincs.
2022. nov. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

fogadd el sajna tapasztalat.

jah és néha 1-1- prosti

2022. nov. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%

Szia,

Én 22 évesen érzek ugyanígy 😅

Egyszerűen túl ronda vagyok ahhoz, hogy szóbaálljanak velem

2022. nov. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%
Üdvözöllek téged is az incelek egyre népesebb táborában!
2022. nov. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!