Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irodában dolgozó fiatal mérnök férfiak,hogy reagálnának egy soron dolgozó fiatal gyári munkás lány flörtölésére?

Figyelt kérdés
Fiatal alatt a 20-30as korosztályra gondolok és tegyük fel,hogy a fiú és a lány egy gyáregységben dolgozik...
2022. nov. 7. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Jó esetben nem.
2022. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

érdeket sejtenék mögötte.

legfeljebb akkor nem, ha úgy találkoztunk volna és alakult volna ki szimpátia, hogy még nem tudtuk a másik beosztását

vagy ha tényleg, őszintén érezhetően egy hullámhosszon vagyunk. de ez nem derül ki két mondatból.

2022. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Egyik volt munkatársam így "szedte fel" az egyik tervező mérnök srácot. Már a csaj se ott dolgozik, de 8 éve vannak együtt és van gyerek is.

Sztm ez somindentől függ ki hogy reagál. Gyárba is vannak értelmesebb emberek és diplpmqsol között is kevésbé értélmesek.

N 30

2022. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
diplomások*
2022. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Camorri ***** válasza:
83%

Én biztosan nyitott lennék az ilyen hölgyekre is.

Persze amint kiderülne róla, hogy céltalan, buta vagy egyéb olyan dolog ami nekem nem szimpatikus, akkor ugyan úgy nem lenne semmi mint amikor egyetemet végzett ilyen lányokkal ismerkedem...

2022. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Volt ilyen, durvan fel akarsz szedni. Ugy ereztem, mintha komoly rutinja lenne ebben, de kivancsi is voltam. Vegul leallitottam, mert nem passzoltunk.
2022. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ. Ha tetszik neki teljesen mindegy mit dolgozik. Ha nem tetszik, akkor sem ezen fog múlni.
2022. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
Kiröhögnèk nyilván.
2022. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!