Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kigyúrt, Bmw-s vállalkozókra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigyúrt, Bmw-s vállalkozókra miért írják sokan hogy nem kellene nekik,mikor élőben szebbnél szebb nőket lehet velük látni?

Figyelt kérdés

Még amelyik kicsit elhízott,vagy nem néz ki olyan jól azokkal is szép nők vannak.

Társkeresésnél meg azt írják hogy nem kellene ilyen pasi.


2022. nov. 15. 09:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
15%
Te ha nő lennél akkor nyíltan elismernéd hogy a pénzre hajtasz? Hát ők se fogjàk soha.
2022. nov. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De akkor meg miért álszenteskedik az ilyen,aki ilyeneket ír?
2022. nov. 15. 09:05
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Egy bizonyos szint felett nem megyünk bizonyos szint alá.
2022. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Milyen szintekről írsz kedves hármas?

Ezt ide akartad írni vagy másik kérdéshez?

2022. nov. 15. 09:07
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

Aki a "táplálékpánc" csúcsán áll, nagyon sok nőből választhat. Természetes, hogy talál olyat, aki vevő erre a kirakatéletre.

Ilyen egyszerű.

Ugyanakkor nagyon sok nő, főleg, aki anyagilag önálló és az is tervez maradni, német fog mondani erre az életre. Mert nem kitartott Aranka tervez lenni, egy látszólagos és időleges anyagi jólétben, hanem megteremteni magának egy biztos hátteret.

Nagyon sok nő elégedett lenne a gazdag pasi oldalbordájaként, én még normál keretek között se leszek kitartott háztartásbeli soha, mert az egy zsákutca. Ha elhagynak, vagy valami lesz a férjjel, bizony jön a koppanás. Az meg, hogy te szállj ki a kapcsolatból szinte esélytelen, elvégre a másiktól függsz.

Ez a két véglet, aztán vannak persze átmenetek is. Szóval, gazdag Jóska van kiből válasszon.

2022. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted aki a kopasz mellett ül, az ide írogat? Miért hiszed azt, hogy a kettő ugyanaz?
2022. nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
2%
csak képet mutatnak a nők, valójában a 99% erre vgyik
2022. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%

Olyan selejt vagy, hogy neked a szép ekkora érték. Én idős házaspárt jobban irigylek, amiért megtalálták egymást. De neeem. Te is mondod, hogy nem vagy felszínes, de nem boldog nőkről beszélsz, csak szépekről.


Nekem ezek az emberek nem számítanak. Mint suliban voltak klikkek, a valóságban is vannak. Ezekkel a ratyikkal nem keresztezzük egymás életét. Nem tudom, hogy lehet irigyelni őket. Mintha a csöves cigányt irigyelnéd, mert az aluljáróban a priccsen fekszik mellette nő. Színvonal ott van.

2022. nov. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

3-as vagyok.

Ide szántam.

Szerinted minden párt kereső nőnek a kigyúrt test bmw-ben ülve a fő preferencia? Szerinted ez kell a nőknek? Szalagmunkás hölgyek lehet elolvadnak és tök menő, hogy apu a szakadt bmw-vel viszi őt hétvégén a Pepcoba shoppingolni.

Bizonyos szint felett vannak más elvárások. Vagyis inkább azt mondanám, más elvárások vannak.

2022. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Vannak nők akiknek a pénzért mindenkihez van gusztusuk. Ilyen nőket látsz az ilyenek mellett.
2022. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!