Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek bajuk van a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek bajuk van a mostani társkeresési kultúrával (pláne a nőkével), milyen megoldási javaslatokkal rendelkeznek?

Figyelt kérdés

Mindig oda vezetitek vissza a dolgokat, hogy a nők igényei "elszálltak".

Tehát, amióta feminizmus elérte, hogy a nők nem szorulnak rá a férfiakra, csak olyannal jönnek szívesen össze, akihez ténylegesen vonzódnak is, és sokan ezt értelmezik úgy, hogy megnőttek az igények, csak az ennyi meg annyi % jöhet már csak szóba.

Tehát, azoktól kérdezem, akiknek ez nem tetszik: Hogyan oldanátok meg ezt a helyzetet anélkül, hogy korlátoznátok a szabadságában bárkit is?



2022. nov. 15. 18:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
3%
Az összes társkereső azonnali betiltása.
2022. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Igen unalmas már ez a téma.
2022. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Kiherélni az inceleket...
2022. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Engem a valós megoldási javaslatok érdekelnek azoktól, akik tagadják, hogy nőgyűlölő retkek lennének, sőt, tök normálisnak mondják magukat. De mindig oda lyukadunk ki, hogy a nők álljanak le olyannal, aki nem tetszik.
2022. nov. 15. 18:36
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

#2 életemben nem társkeresőztem. Felőlem aztán betilthatnák, nem érintene. Ahogy a nők legnagyobb részét se.

Az #1-es meg szimplán egy másik bolygón él 🤡

2022. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Hát ja azért basszus nehéz lehet ám a lépést tartani a feminizmussal.

régen, mikor a nőknek nem lehetett munkája meg bankszámlája meg ingatlanja és kb a túlélésük függött attól, hogy legyen férjük, meg a gyerekeink jóléte, akkor azért viszonylag könnyű volt találni nőt, na. Most már ugye lehet munkánk, házunk, mindenünk, ami egy férfinak, és hát azért most már mondjuk fontos az is, hogy a párunk jó ember legyen, legyen mondjuk kedves, vegyen minket emberszámba, kedveljen minket valamennyire. És hát ezzel a férfiak nem nagyon tudnak lépés tartani :D Sajnálatos.

2022. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
1%
5 ma 18:36 Helyedre bolhás
2022. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Noren1989 ***** válasza:
87%

Szerintem hagyd a getzibe.


Ha nem vagy benne sikeres, hagyd 🤫

2022. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

#8 Ott vagyok jelentem! A második olasz férjemmel, a második gyerekemet várva 🤗

Amugy a 6, nem az 5 vagyok, tedd fel a szemüveged incifinci.

2022. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

9

Én az vagyok. :)

2022. nov. 15. 18:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!