Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hiszik el a “NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el a “NEM álom pasi” férfiak, hogy tényleg kellhetnek a szép lányoknak?

Figyelt kérdés

Sose voltak nagy elvárásaim a férfiak terén, de már nem egyszer mondták nekem, hogy “úgyse hiszem el, hogy majd pont én kellek neked..” “nézz már rám és utána magadra, biztos én kellenék neked…”

..és hasonlók.

Én nem tartom olyan jó nőnek magam, nem vagyok egoista, de a férfiak el vannak ájulva tőlem. Miért olyan hihetetlen, hogy nem kigyúrt tökéletes testű férfiakkal akarok lenni, hanem nekem tökéletes úgy egy férfi a hibáival együtt, a pici túlsúlyával… nekem nem kellenek “tökéletes” pasik.


2022. nov. 17. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem kellettel neki, pont. Aki majd veled akar lenni az majd úgyis udvarol. Ennyi.
2022. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De kellek neki, csak nem akarja elhinni, hogy majd pont ő kell nekem. :)
2022. nov. 17. 12:35
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Diplomatikusan akarta tudatni veled.
2022. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mert bekategorizálták maguk az emberek és ez alapján válogatnak. Pedig ennek nem így kéne lennie. A belső értékek sokkal többet érnek.
2022. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert a nők többsége nem így működik. Átlagos férfiként átlagos nőknél szoktam próbálkozni, nem sok sikerrel. Ne tudd meg, hogy még egy átlagos nő is rendszerint mennyire válogatós, arról meg már nem is beszélek, hogy némelyik értelmileg és érzelmileg is hulla, sok fanyalgást, beszólogatást, bunkó/megalázó elutasítást kaptam már, holott normális voltam mindenkivel.
2022. nov. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert korábban már valaki leépítette az önbizalmukat, sok visszautasításban volt részük. Nőknél is van így.
2022. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát mutasd magad, megmondom szerintem milyen nő vagy. Én sem nézek ki jól, a feleségem sokkal jobban. Csak mi már nem vagyunk fiatalok.
2022. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hiszik el, mert az átlag alatti nőktől is elutasítást kapnak. Jó lenne, ha az én környezetemben is lenne ilyen mentalitású nő, mint te.
2022. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A fiúk/férfiak többségében azért alakulnak ki ilyen tévhitek, mert a lányok ezt éreztetik velük iskolás éveik alatt. Lehet, hogy az illető csak szerencsétlen a csajozás terén, de a sok visszautasítás hatására az fog kialakulni benne, és olyan gondolatmenetet vesz fel, hogy ő úgy sem kell senkinek.
2022. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

Azért nem hiszi el, mert így akar lepattintani. Maskepp pozitívan reagálna. De akkor ez azt jelentené hogy azt kene mondja, hogy te is nagyon bejössz neki es kezdjetek ezzel valamit.

Bármennyire is gyenge pasinak latszik, biztos van nője es nem rad var. En is utasítottam mar így el az ellenkező nemet, hogy tettem magam, hogy nem hiszem, hogy tetszem. Így nincs sértődés.

Bábum és ceruzám nincs, hogy ezt jobban meg tudjam magyarázni

2022. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!