Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő traveladdict, napszemüveg, vékonyság, bikini és külföldi utazások, akkor onnantól egy átlagos férfinak nincs nála esélye, csak mert ő nem utazik?

Figyelt kérdés

Közben lehet, hogy ha leülnének kávézni, elbeszélgetnének, csak valahogy a legtöbb traveladdict nőt agymosták, hogy menjél külföldre évente 2-5x, és aki nem tart veled, az nem is jó neked.


Tehát konkrétan akár a gimnáziumi osztálytársa, akivel jól elvoltak, de később szétáltak útjaik, leheten a párja, csak a nőnek annyira inflálódtak az igényei, hogy nem fog kevesebbre nézni - pedig nem is keres ott külföldön partnert, hanem csak úgy elvan egyedül is, csak kevesebb ne legyen.


2022. nov. 19. 21:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Rájöhetnél végre hogy az utazós fotók csak azért vannak kint, hogy jelezze, neki gazdag faszi kell aki penzeli ezeket. Nem azert mert allandoan utazik.
2022. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
99%

"Ha egy nő traveladdict, napszemüveg, vékonyság, bikini és külföldi utazások"


Egy nő napszemüveg? Egy nő bikini? Egy nő külföldi utazás(ok)?


Egy kérdező idióta?

2022. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Számodra milyen egy átlagos férfi?
2022. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

#2 az hát 🤦🤣


Kérdezőcske! Arra mit lépsz ha azt mondom hogy nem inflálódtak ezek az igények, hanem mindig is megvoltak? Mivel nem minden nő csóró. Negyven felett vagyok, jómódú családból. Az ilyen hisztériázó kisember mint te mindig kívül esett a komfortzónámon, hogy finoman fogalmazzak. Nem voltam bunkó tinikoromban (90-es évek), viszont velem azok voltak a magadfajták és rájöttem hogy az ilyenekkel jobb nem kezdeni és kész 🤷 Le akarjátok húzni a lányokat, fröcsögtök a családjukra meg arra hogy tanulni akarnak és aztán mik akarnak lenni, hogy akarnak élni. Kinek kell ez, őszintén.

2022. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Ha zavar téged hogy travel addict miért nézed ?

Ha ilyen típusú nők érdekelnek, akkor csináld te is ,és élj hasonló életét.


Nem tudom mire megy ez a sirankozás, de ha tippelnem kellene, akkor otthon ülsz éppen , védeled a sört és chipset zabàlsz, a sarki boltba is nehèzsègeid vannak àtmenni.

2022. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Mások az igényeitek, másmilyen életet szeretnétek élni. Nem értenétek meg egymást egy kávé mellett, ne legyenek illúzióid. Keress olyat akinek az is elég nyaralás, ha az erkélyen elszív egy cigit.
2022. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%
Miért akartok ilyen szánalmas sablonembereknek lefetyelni amúgy?
2022. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

4-es: az illetők tinderen keresnek partnert, erre értettem, hogy "keres ott külföldön partnert", valahogy mégsem talál, pedig biztosan leszólítja pár olasz vagy arab, de az nem jó, hanem magyarral menne ki jövő nyáron Tenerifére? :D

Kit érdekel, kinek mondtál nemet 5-10-15 éve, ha nem keresel egyáltalán párt, mi közöd hozzá? Ha már találtál, miért érdekel, és miért nem azt írod le, hogyan lett neked az elmúlt x évben (és nem évtizedben) veled egyrangúval? Ne rám hegyezd ki ezt az egészet, hanem a mai fiatalokra. Ez most nem lesz túl nagy alázás, de hosszú idő után te vagy az első nő, akire nem írok privátot, hogy "szia, én vagyok a kérdező, hogyan gondoltad, hogy...", mert tudom, menthetetlen vagyok, azt se tudom, van-e gyereked, most épp várandósan traveladdict-ezel-e, vagy mit csinálsz, biztos épp a megfelelő partnerrel vagy, hiszen 90-es évekbeli tiniként ha jól számolom 40 év körül tökéletesen jól döntöttél, így nincs semmi gondod a világban.


Ez a mit lépek válaszom arra, amit írtál. A semmi. Mert rólad sem tudtam meg semmit, így könnyű hadakozni.


5-ös:

2022. nov. 19. 21:52
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy velük egy szinten! Mégis miért kellene akkor olyan neked?


A proli pénztáros duci Juci a te hozzad való!

2022. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

5-ös: nem nézem, tinder 95%-a őket dobja ki. EGyetlennel beszélgettem, zavarta (!!!!!), hogy nem ez a hobbim, és hiába írtam neki, hogy szeretnék menni, csak eddig nem volt lehetőségem (tehát vele mehetnék!!), azt mondta, nem illünk össze. Régen azt hittem, ha szűz vagyok, nem kezdenek velem a nők, de nem tudtam, hogy lesz olyan, hogy már szexeltem, de így sem kellek a nőknek, mert nem utaztam repülőn. :DDDDDDD


In summary:

Nem ez a bajom, hogy nincs náluk esélyem, le se tojom, mi lesz velük,, hanem hogy ne panaszkodjanak utólag, hogy nincs senki, vagy épp nehogy már pont a legszebb nők nem szülése miatt haljon ki Európa.

2022. nov. 19. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!