Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal hölgyek! Kezdenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal hölgyek! Kezdenétek olyan huszas évei közepén járó mezőgazdásszal, aki rendelkezik saját házzal, földdel vidéki nagyváros vonzásában, és egy sportkombival? Lényegében stabil egzisztenciával félórára a megyeszékhely, 5percre a járásközpont.

Figyelt kérdés
Gyümölcstermesztő a saját földjén. Nem is néz ki rosszul, igényes a külsejére a maga módján stílusos. Kezdenél egy ilyen férfival?

2022. dec. 8. 17:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

te is tudod, hogy ez a kérdés abszolút értelmetlen, miért ne akarna ismerkedni ilyen emberrel egy lány?

ja tudom, ha valaki megírja hogy "én szívesen megismerném", akkor szépen rá is írsz, hogy minő véletlen, te pont ilyen vagy, és ismerkednél vele

2022. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó, persze. De a gyengeségeiről, hibáiról nem tudunk semmit.
2022. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Talán azért, mert a mezőgazdasági munka lenézett, legyen diplomás vagy sem?

Legtöbb nővel, akivel eddig találkoztam az informatikus, irodista, bankár és egyéb alacsony kockázatú munkát végző és egyben tehetős pasik voltak az eseteik. Lehet rossz helyen kerestem.

2022. dec. 8. 17:36
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
igen, valószínűleg rossz helyen keresgéltél, normális nőnek nem számít hogy mit dolgozol, csak ne legyél életképtelen, sőt szerintem vannak olyanok is, akiknek kifejezetten bejön ez a világ
2022. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Termeszetesen! Miért ne kezdenék. (Ha tőlem nem varja persze, h ganézzam az állatokat stb
2022. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Járásközpont.....

Egy nőnek mennyire izgalmas??

Pl mi növènytermesztéssel, állattenyésztéssel foglalkozunk. Az állat ugye minden napos...

Szóval aki nem környékbeli fiatal lány az nem áll szóba velünk hosszú távon. Városi lány nem jön falura,nem komfortos neki.

2022. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
9%
Ássa el magát diploma nélkül.
2022. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Táj paraszt szögedi beszéddel?
2022. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#5. Leírta, hogy gyümölcstermelő. Te lekvárt főznél vagy pályinkát. 🙃
2022. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem táj paraszt. Csak simán paraszt semmi sallanggal vagy megjátszással, a maga egyszerűségében gondozza a növényeit, leszüreteli a termést és piacra viszi a portékáját. Nem kell állatot ganézni, mert állatokat nem tart csak gyümölccsel és szőlővel foglalkozik.
2022. dec. 8. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!