Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők Tinderen tényleg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők Tinderen tényleg egy 'karaktert' keresnek férfiban ami megfogja őket?

Figyelt kérdés

2022. dec. 14. 13:24
A kérdező szavazást indított:
igen, ebben tényleg van valami, a fotóiban kell hogy megfogjon valami azon kívül hogy helyes
Nem. Csak az számít hogy külsőre minél vonzóbb legyen. A többi randin kiderül.
lássam a fotóin hogy jól áll anyagilag, nézem az óráját, kiegészítőket, hol készült a fotó, van e kocsija, az milyen
egyéb,írd le:
22 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 Noren1989 ***** válasza:
83%
Fixre nem. Olyan nő is van, aki engem jobbra húzott 😂😢😉
2022. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván nézem a képen a környezetet is, ez is sokat elárul valakiről, mennyire igényes, mennyire ad magára, mik lehetnek a hobbijai, anyagi helyzete. Ezek is fontos szempontok párkeresésnél. Gondolom neked se mindegy, hogy a képen a nő mögött a kupis szobája van-e, vagy valami tengerpart. Egyből más benyomást kelt.
2022. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
73%

De mi lehet ez a karakter? Alapból milyen karaktereket kereshetnek? Főtípusokat, mint az


1.Terminátor - Rambó alaptípus, kemény beszólásokkal "Rossz nap ez a halálra!" stílusban, aránytalanul nagy izmokkal, állandó keménykedéssel?


2.A romantikus költő, Di Caprio külsejével? "Írta Besenyő István verse"? Jajj szegény tulipánok :(


3.A maffiózó-típus? Bömössel, illegálisan tartott fegyverekkel, éjszaka közepén is napszemüvegben, izomtrikóban? Otthon pár kiló kokain, "Nézd a pelikánokat!" stílus, állandó bandaháborúk?


4.A laza? Aki ontja a "menő rímeket" vagy a DJ pultban a kúl számokat, tuningolt kocsival jár, fordított YOLO sapka, SWAG, bárkit "lereppel" az utcán, tud brékelni?


5.A bajuszos családfő-típus? Ötös túlórát bevállaló, "a családomért mindent" jellemmel? Fotel, tévé, sörhas, virsli-sör, nagy kocsi a családnak, kifogyhatatlan energia?


6.A geek kocka? Szódásüveg-szemüveg, legalább 4 darab 90-es karakter a WOW-ban, mozaikszavakban beszélés LOL PVP BAN RTS?


Esetleg egyéb...?

2022. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
9%
A lényeg, hogy a férfiak top5%-ba tartozzon külsőre. Aztán ha ez nem jön össze akkor marad a top 10%, ha ez sem akkor a top 20%, ha ez sem akkor jön a sértődött feminista hőzöngés...
2022. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%
Azt keresem aki leginkább passzol hozzám. Nem a szuperet, nem a legjobbat, nem az anyám faszát, hanem aki kompatibilis velem, az életemmel, az értékrendemmel még akkor is, ha az objektíven nézve egy szar, mert nem fogok senki kedvéért változtatni rajta.
2022. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
88%
#4 te bárhol jársz, csak jó pasikat látsz párral? Mert én legnagyobb százalékban nem. Vagy nálad nagyon alacsonyan lehet a léc és minden pasit jóképűnek látsz.
2022. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
93%
1# - van macskád. Minden macskás pasit jobbra húzok. :D
2022. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%
A macskás típuson túl az én karakterem az öltönyös topmenedzser vagy a rocksztár típus. Az eddig felsorolt prolitípusok nagyon nem. 🤢
2022. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%

#7


Én nem az 1 vagyok de én imádom a macskákat!

2022. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
93%

Nincs olyan hogy "nők". Ahány ház annyi házmester...


De erről a kérdésről jutott eszembe ez a videó. :D


https://www.youtube.com/watch?v=ZxY0IPYd6pk

2022. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!