Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak sokan, hogy minimum 15 évvel fiatalabb nőt akarok magam mellé? 37F

Figyelt kérdés

Ez az egyetlen módja, hogy elkerüljem ezt a katasztrófát:

[link]

Az első képen 32 éves a nő, a másodikon 57.



2022. dec. 21. 17:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Erről talán érdeklődj a csodálkozásukat kifejező egyéneknél, kérdező.
2022. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
12%
Gyakoris szabály: Ha elmúltál 30, és csak rá mersz nézni egy 25 alatti KISLÁNYRA, akkor egy beteg, undorító, pedofil állat vagy. Aki csak kihasználja azt a gyermeklányt. Finomságos.
2022. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy hogy halad a párkeresés ilyen hányingerkeltő személyiséggel? Gondolom sehogy.
2022. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Remélem jól keresel!

Rgyeblént, teljesen rendben van! Az viszont nincs rendben, hogyha elutasit egy.ilyen kislány, itt szidod a nőket, hogy csak a penzre hajt mind, stb

2022. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Dehát csak el van hízva. Éheztesd akkor a barátnőd, te se egyél beiglit, járj elöl jó példával az edzések terén, és bomba lesz a csíkos pólós nő is. Miért az arca tök cuki. Ja a fodrászt meg a ruhákat se felejtsd el azért, vagy legalább menj el boltba helyette addig csinál magának frizurát.
2022. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem szép fiatal lány, szép fiatal embert választ általában. Te az vagy?

Szerinted a lány nem tart attól a fajta katasztrófától, amit te írtál? Milyen ellenállhatatlan lehet mikor 40 után elkezdesz dagadni, kopaszodni és jönn a kapuzárási pánik.

2022. dec. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nézz tükörbe.


Én pont 15 évvel vagyok nálad fiatalabb, de nem kellenél tata :D

2022. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát akarj, max nem jön össze. De a 32 éves az nem 15 évvel fiatalabb, hanem 5, ha jól számolom. A másik meg, hogy 57 évesen sem mindenki hízik el, meg 50+ is jól néznek ki, meg elhízhat valaki 24 éves korára is. Nyilván mindenkinek megvan a saját ízlése, ha minden további nélkül tud neki tetszö emberekkel ismerkedni, párkapcsolatot kialakítani, akkor tegye. Az teljesen normál, hogy valakinek 37 évesen nem a szinte 60 éves, extrém kövér, elhanyagolt nénik tetszenek, elég fura fétis lenne.
2022. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%

"Szerintem szép fiatal lány, szép fiatal embert választ általában. Te az vagy?"


Fiatalnak nem fiatal, szépnek se hinném, akkor nem itt sírna folyamat.

2022. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#8: Próbálom minimalizálni a kockázatot.
2022. dec. 21. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!