Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, 6 hónapja lett vége egy 3 és fél éves kapcsolatomnak. A munkahelyemen férfiak vannak és idősebb korosztályból, nincs nagyon kapcsolat velük. A baráti társaságban leginkább párok vannak vagy egyedülálló férfiak, egyedülálló nők nem nagyon. A bulizós korszakom már kinőttem, egyre kevesebbet is iszom. Próbáltam elkezdeni ismerkedni, de elég kevés sikerrel, és nem is tudom nagyon merre induljak.

Van esetleg valakinek ötlete?

Amit próbáltam az túrázás, közösségi estek, de általában idősebbek vannak. Társasjátékon gondolkodtam még, de nem vagyok nagyon oda érte.



2022. dec. 31. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a bajom, csak idősek vannak mindenhol, munkahelyen is
2022. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Bulizni kell menni,más nagyon így nincs
2022. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
face társkereső csoportok? Írj rá valakire ott! Társkereső oldalak.. eddig nem igazán volt ott sikerem társkereső oldalakon. Gyerekes elvált nők ilyesmik esetleg. Nekem nem kellenek tieid lehetnek! :D
2022. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Társkeresőkön tényleg kölykös nők vannak én sem ajánlom
2022. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Gyakorlatilag Tinder. Én most 22 éves lányként ott próbálkozok. Természetesen 100 esetből 1-nél ha komolyabb beszélgetés összejön. De a munkahelyen és bulin kívül ez az egyetlen "nagyobb" esély az ismerkedésre. Pocsék lesz és utálni fogod, de simán lehet, hogy összejön onnan valaki. Elég sok esetben van így. :)
2022. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Online tényleg csak a tinder de pesten kivül nehéz
2022. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

A tinderhez még elég fiatal vagy, úgyhogy van esélyed.

A másik a bulik. Hiába nem szereted, a társra vágyó lányokat ott lehet még a legkönnyebben felszedni. Pub-koncert, diszkó, stb.

A társasozás kva unalmas szerintem felnőttként, és vonzza a 24 évesen is herripotter bűvöletében élő, önellátásra alkalmatlan nőket.

2022. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azóta sikerült valahol? Én is hasonló cipőben járok, csak a másik nemet képviselem. Tinderezni nem szeretnék és ugyanúgy bulikban sem hiszem, hogy az emberek kalandokon kívül többet keresnének.
2023. márc. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!