Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vállalkozó vagyok ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalkozó vagyok ha nem akarok Audival menni a randira érdemesebb egyszerűbb kocsit bérelnem?

Figyelt kérdés

Bkv nem szeretném mert lehet autóval utána elmennénk még pár helyre.

Csak nem akarom hogy elsőre azt lássa rólam hogy a pénzemmel akarom elcsábítani.


2023. jan. 21. 12:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%

magadat tartanád hibásnak ha egy golddigger a pénzre menne?


ÉRDEKES hozzáállás

2023. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 FoxtrotLidérc ***** válasza:
80%
Javaslom a BKV-t. :))) Nem baj, ha nem tud semmiről. Ahogy viselkedik veled az első alkalommal, az mindent elmond róla. Jó szűrő.
2023. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%

vállalkozó ---> AUDI


ez milyen szabályszerüség?


amugy meg miért nincs másik autód? Ha szervizbe kell vinni akkor mit csinálsz?

2023. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Menj a melós Transporterrel.
2023. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te csak hülyéskedsz, mert mi az, hogy nem akarsz Audival menni? Valós esetben úgy tennéd fel a kérdést, hogy nem akarsz nagy értékű autóval menni. 2-300ezertől vannak Audik, ha van egy 20 éves roncsod, akkor nem kell félned, nyugodtan mehetsz azzal.😃
2023. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Álmodozz csak 😁


Esetleg keress gazdag nőt.

2023. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Vállalkozó vagy, és fogalmad sincs a mondaton belüli írásjelek használatáról? Hm, érdekes.
2023. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%

Az előző hozzászólók nem veszik komolyan a kérdést, trollkodnak, szándékosan játsszák a hülyét és értetlenkednek, nem a kérdezőnek akarnak segíteni. Nekem is van olyan gyerekkori barátom, aki havi 1 milliót keres és még épp 30 éves sincs. Neki is komoly gondja, hogy kiszűrje ismerkedéskor azokat a nőket, akik csak vagy nagyrészt a pénzére hajtanának. Attól, hogy valaki jól keres még ugyanolyan ember, nem UFO és lehetnek gondjai az életben.


A kocsi bérlés jó ötlet egyébként, igen.

2023. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
14%

7. Az előző válaszoló vagyok. Ez is mekkora baromság már! Mi köze annak, hogy valaki talált egy módszert arra, hogy jól keressen ahhoz, hogy milyen a helyesírása?!


Annyira utálom, amikor a gazdag emberekhez azt társítják, hogy ők minden másban is biztos mind supermanek, közben pedig csak találtak egy jó módot a pénzkeresésre, de attól még a legtöbb mindenben ugyanolyan átlag emberek, mint bárki más. Miért nem lehet ezt belátni?

2023. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%

#9: "Annyira utálom, amikor a gazdag emberekhez azt társítják, hogy ők minden másban is biztos mind supermanek,"


Aki nem félig írástudatlan, az mindjárt superman? Ez igen, jó alacsonyan van nálad a léc.

2023. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!