Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön élő, dolgozó férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élő, dolgozó férfiak! Külföldön mennyivel könnyebb vagy épp nehezebb ismerkedni, mint Magyarországon? Ott is teljesíthetetlen elvárások vannak?

Figyelt kérdés

Abban szerintem mindenki egyetért, hogy a magyar nők irreális elvárásait a 21. században nem lehet megugrani egy átlagos embernek, legfőképp az anyagiak és a külső terén. Én például nagyon szenvedek attól hogy már a 27-et karcolgatom lassan, és egyszerűen nem tudok még csak beszélgetni se senkivel, mert szóba sem állnak velem mert nem keresek eleget.

Így maradt a külföld utolsó mentsvárnak, azért talán ott nem ennyire rossz a helyzet. Az érdekelne, hogy aki jelenleg is kinn él valamelyik európai országban, vagy dolgozott, lakott ott huzamosabb ideig a közelmúltban, mit tapasztaltatok? Kint mik az elvárások, egy átlagos pasinak lehet odakinn esélye, vagy kinn is csak a gazdagoknak és macsóknak áll a zászló?



2023. jan. 21. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Számodra mindkét helyen az lenne, hihi :)
2023. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Irreális elvárásaid nyilván neked vannak, nem a nőknek. Olyan nőknél próbálkozz, akik a te szinteden vannak.
2023. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nyugaton egy keleti férfi ÁLTALÁBAN szarabb helyzetben van, mint otthon lenne, mert egy idegen országban lévő bevándorló, akik a társadalmi ranglétrán rosszabb helyet foglalnak el, mint a saját országukban. Ennek ellenére akik sírnak, hogy a nyugati nők egyáltalán nem állnak szóba a keleti férfiakkal, azok a jellemzően csúnya/kövér munkásosztálybeli férfiak, akikkel itthon sem álltak szóba a nők.


Én Franciaországban éltem 4 évet és szép francia barátnőm volt. De nekem itthon se volt gond a csajozással. Amennyire itthon sikeres vagy, nyugaton egy picit nehezebb lesz majd ahhoz képest, de ugyanúgy sikeres lehetsz, ha itt is az voltál, vagy nem, ha nem.

2023. jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
3: Volt időszak amikor dolgoztam gyárban itthon, és olyan csávókra voltak szép nők ráizgulva, hogy "milyen erősek" akik 130kg hájas felépítésűek voltak. Itt most nem firtatom, valóban volt bennük erő, de a "csúnya/kövér munkásosztálybeli férfiak, akikkel itthon sem álltak szóba a nők" rész viszont egyáltalán nem igaz!
2023. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Abban szerintem mindenki egyetért ..."


Nem. gyere fel a pincéből.

2023. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Külföldön pont a csóró vendégmunkásra várnak a nők :D
2023. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Is-is. Van amiben nehezebb, van amiben könnyebb.

Pl bárhol butábbak az emberek, mint itt. Mintha mindenki dupla értelmi fogyatékos lenne sima értelmi fogyatékos helyett.

De viszont kevésbé utolsó férgek általában.

Szóval.. Sehol sem lehet. Nincs normális ember itt baszki.. Sztem egyedül vagyok, ti meg szimuláció vagytok, direkt nagyon rosszra kalibrálva.

2023. jan. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4. Nem azt mondom minden munkásosztálybeli férfi csúnya és kövér és nem kell a nőknek. Csak nekik általában alacsonyabb a társadalmi státuszuk és ezért picit nehezebb a dolguk, illetve általában ők azok, akik kimennek nyugatra, aztán sírnak, hogy nem kellenek a helyi nőknek.
2023. jan. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos azért nem állnak szóba veled, mert nem keresel eleget?

Ha összefutunk, és elkezdünk beszélgetni, honnan a francból tudnám, hogy mennyi a fizetésed? Azzal kezded a beszélgetést?


20 éve külföldön élek. Itt is megnézem, hogy kivel állok össze. Ha otthon minimálbéren vagy, akkor gondolom külföldön se lesz értelmes munkád, ugyanúgy nem fognak veled szóba állni. Már ha valóban ez a gond.

De az is lehet, hogy a kinézeted vagy a stílusod nem megfelelő.

2023. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!