Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar lakosság 64%-a túlsúlyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lakosság 64%-a túlsúlyos vagy elhízott akkor miért nem mondható egy férfi átlagosnak ha van egy kis pocakja és miért nincs sikere a nőknél?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 23. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
88%
De mondható átlagosnak, viszont a csajok nem az átlagos pasikat hajtják, ez azt hittem egyértelmű.
2023. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
82%
Ki mondta, hogy a kis pocakú férfi nem átlagos? Ha nincs sikered a nőknél, az biztosan nem a kis pocakod miatt van.
2023. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
80%

Mert nem a pocakos az elfogadott kimondatlan konszenzus az emberekben az átlagosra. Neked egy gyomros hájas nő ugrik be,ha azt irja vki, hogy ő átlagos?

Nem a statisztikai átlag a köztudat.

Várj 20 évet és az lesz. De addigra a statisztikai átlag is elmozdul.

2023. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
84%

Ne azzal foglalkozzatok már hogy milyenek a statisztikák, meg ki mind mond a mai világról! Te mások életét éled? B+, tegyél valamit minden nap hogy előrébb juss, aztán majd lesz valami! A kapitalizmus nem fog felkarolni senkit, ha béna vagy, elesett, nyomi, önsajnáló, az a f*szt sem érdekli, te elbukod az életet, és mindenki átlép rajtad. Azt is vedd figyelembe, hogy amennyi időt elb*szol önsajnálattal, azt az időt sosem fogod visszakapni, ráadásul az élet egy villanás alatt tovaszáll. Erre majd akkor jössz rá amikor már késő, de arra mérget vehetsz hogy el fogsz csodálkozni hogy már le is telt.


Sikered meg akkor lesz, ha teszel is érte. Semmi sincs ingyen, arról ábrándozni hogy te milyen jó ember vagy meg nem több mint önámítás. Ha te jó ember vagy, akkor te van az n+1-edik ilyen ember, úgyhogy valami több kell ennél. Sok esetben a vékony vagy az izmos pasiknak sincs sikere, és a ronda vagy kövéreknek is van.


Ha meg valamit nem tudsz elviselni magadban, akkor változtasd meg.

Ez a brühühű siránkozás eszméletlenül szánalmas, kb. a "sikertelenség kimaxolva" kategória.

2023. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 A kérdező kommentje:
Én többször is azt mondtam, hogy átlagos kinézetű férfi vagyok, de lehurrogtak itt a nők, hogy egy kis pocakkal nem átlagos egy férfi hanem disznó,sertés, stb. sértő jelzőkkel illettek.
2023. jan. 23. 17:32
 6/107 anonim ***** válasza:
87%

A kis pocak az 10 kg felesleg, nem pedig 40. Az már igenis kövér.

Másrészt hiàba írod ki naponta ötször. Ettől ugyanúgy nem fog megváltozni a véleménye senkinek. Ha hisztizés helyett lenyomsz tíz fekvőt, tíz guggolást, meg tíz felülést, naponta ötször, ennyi idő alatt màr eltűnt volna a pocakod. Ha vacsorára a felét ennéd a szokásos mennyiségnek, már évek óta lehetne csajod.

Bocs, hülyeséget írtam, ilyen belsővel a kutyának se kellesz.

2023. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 A kérdező kommentje:

#6


15-20 kg feleslegem van csak

2023. jan. 23. 17:44
 8/107 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem vonzó a kövér férfi, ennyi
2023. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 anonim ***** válasza:
82%
"Csak"
2023. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
98%

15-20kg? Na figyelj! Én 182/85 vagyok, és rám azt mondják hogy jajj de vékony vagy. Kik mondják? akik 175/110-ek, majd megfulladnak este a horkolástól. Én lefutok közel az 50-hez 3000 méter kiváló szintidő alatt, ha fizikai munkát végzek fújok egyet a végén és kész.


15-20kg? Menj el az ABC be, vegyél 20kg zsírt, tedd le az asztalra és gondolkozz el azon, hogy te ennyit cipelsz. Ne ess tévhitbe, a zsír nem csak közvetlen a bőröd alatt van, hanem a szerveid között is, sőt a májadra is rámegy. A szívednek ekkora tömeget kell ellátni, a lábadnak cipelni. Még mindig úgy gondolod hogy "csak"?


Ha én nő lennék, nekem sem kellenél, mert az elhízás egyfokú igénytelenség. Egyél csak a felét amennyit eddig ettél. Én régebben két fogást ettem, ma már csak egyet. Sosem eszem magam tele, a feleségemnek fel is tűnt hogy milyen lapos lett a hasam. Sokkal fittebb vagyok. A korosztályom többsége már egy rakás szar külsőleg, és erről igazából az egyén tehet. Házasság: zabálás, döglés, eltunyulás, betegségek. Még csak sportolnod sem kellene, csak kevesebbet enned, ott meg inkább természetes ételeket. Én semmi mást sem csinálok csak gyalog járok 3km-en belül és 2 óránként lenyomok 50 fekvőt. Hidd el, ez bőven elég. Szóval hajrá, kezd el még ma! Nem a nőkért, önmagadért!

2023. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!