Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak olyan rosszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak olyan rosszak minek vagytok velük?

Figyelt kérdés
Mivel a feministák, és a média, minden rossznak elhordják a férfiakat. Mostmár kb minden második férfi erőszaktevőnek számit. Ha ilyen rosszak vagyunk akkor minek vannak a nők férfiakkal? Egyáltalán hogy lesz így bátorsága a férfiaknak kezdeményezni? Mindenért erőszaktevő vagy! A nőknek meg ugye derogál kezdeményezni. Gyakorlatilag a jövőben nem lesz már párkapcsolat se.

2023. jan. 27. 09:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
88%

Mert aki heteroszexuális az a férfiakhoz fog vonzódni, nem tudunk ezen változtatni.

Egyébként senki sem mondja hogy minden férfi erőszaktevő lenne...nem tudom honnan szedted ezt a gondolatot.

2023. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
62%
Én nem vagyok eggyel sem. Mindössze szexre használok eggyet.
2023. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
11%
A nőknél a pina, ami kell a férfiaknak. A férfiaknál a pénz és a jóképűeknél a genetika is (a lehetőleg minél vonzóbb utódok nemzéséhez), amik kellenek a nőknek. Egymásra vannak utalva a létezésben.
2023. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
85%
Már nem vagyok férfiakkal. Persze ha lenne normális vonzana, de nincs. És sokszor ti magatok mondjátok, mennyire állatok a férfiak. Hallgatok rátok.
2023. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
19%
Ignorálni kell az extrém lilahajú feministákat. Túllőnek a célon. Többet ártanak a nőknek, mint a férfiaknak. Ha letojná őket mindenki, fel is szívódnának idővel.
2023. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
88%
Egyre több nő hallgat rátok és inkább egyedül él. Sajnos viszont ha normálisan nézel ki ez csípi a szemét a környezetednek és állandóan baclatnak, hogy neeem ez így neeem jó kell egy férfi. Szóval bármit csinál egy nő azért valaki baclatni fogja.
2023. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon helyes, hogy egyre jobban ki mernek állni magukért azok, akiket zaklatás ér. Ha ez téged ennyire érint, hogy nem tapogathatsz és zaklathatsz nőket kedved szerint, akkor sajnos a probléma a te készülékedben van. Bármennyire is böki a csőrödet kisebbségben vagy azzal, hogy képtelen vagy egy nővel kapcsolatot kialakítani. A legtöbb férfinek még ebben a borzalmas feminista elnyomásban is sikerül.
2023. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

1. Nem megy a szövegértés? Vagy a betanult sablon válaszón kívül, amivel a saját, biztosan nyerhető pozíciókba, akaród berángatni a másikat. Nem megy semmi érvelés?


Ez van odairva:

“ Mostmár kb minden második férfi erőszaktevőnek számit.”


Rosszindulat lvl 9000

(Jó tudom én is, de nem vagy külőmb)

2023. jan. 27. 10:18
 9/63 anonim ***** válasza:
83%
Minden második férfi sem erőszaktevő a nőknek. Ez csak a te elméleted:D
2023. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, hol van ez, hogy mindenért erőszaktevő egy férfi, én még nem hallottam. A nők viszont mind aranyásók, legalábbis ezen az oldalon folyton annak vannak titulálva:-)


Az, hogy vannak sikertelen férfiak, akik folyton sírnak, nyavalyognak, meg a nőket leszólják, még nem jelenti, hogy nincsenek normálisak is. Nem kell idekeverni a feministákat meg a médiát sem.


A környezetemben meg nagyon is kezdeményeznek a férfiak (persze van, aki sajnos túl is tolja), ez megint csak a te nyűgöd, a legtöbbnek nem probléma megtenni az első lépést. Különleges helyzetekben kezdeményeztem már, de alapvetően a pasik lépjenek először, mert nekem egyfajta szűrő is, hogy ne legyen töketlen, félénk a pali, ha tetszem neki. Azt azért megjegyezném, hogy a kezdeményezés nem azt jelenti, hogy rögtön tapizzon, lehet udvariasan, kulturáltan is.

2023. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!