Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha a barátotokat mindenki külföldinek (német, holland, skandináv, amerikai) hinné Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ráadásul magyarul is akcentussal beszél, ha éppen el van szokva a magyar nyelvtől.


Szóval így a családtagjaitok, a barátaitok, mindenki azt hinné, hogy külföldi/félig magyar a barátotok. Zavarna titeket? Ez hátrány a srác számára?


2023. jan. 31. 22:53
A kérdező szavazást indított:
Nem, nem lenne furcsa.
Nem, nem lenne. Sőt, még tetszene is, hogy különleges barátom van.
Igen, hátrány lenne és zavarna engem.
19 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Menőbb, mint egy magyar, szóval még jó is.
2023. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzést, #1!
2023. jan. 31. 23:29
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Aztán mi alapján hinnék annak? Nyilván zavarna, mert nincs olyan, hogy "el van szokva a magyar nyelvtől", csak "szándékosan játszom az agyam, mert megragadtam ovis szinten és azt hiszem ettől menő vagyok" van.
2023. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert mindenki azt hiszi, ez a visszajelzés mindenhonnan, és nem játsza meg magát egyáltalán. Egyszerűen az életének felét egy másik kultúrában töltötte magyar barátok nélkül.
2023. jan. 31. 23:39
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
És miért beszél akcentussal? Külföldön nőtt fel? Vagy röpke pár évnyi kinti munka után elfelejtett magyarul? Ez utóbbi elég gáz lenne, az előbbivel semmi baj nincs.
2023. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, külföldön szocializálódott.
2023. jan. 31. 23:41
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Mivel ez nyilván ótvar nagy kamu és csak megjátssza magát, persze, hogy zavarna. Plusz ha fel is merülne valakinél valamiért, hogy ez a helyzet, azt 1 mondattal lehet tisztázni. Miért nem teszi? Miért jó az valakinek, hogy hazudozik a származásáról?
2023. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
8%
Inkabb orulnek neki es helyeselnek, hogy igen, nemet. Magyarnak levesre nem nagyon lehet buszkenek lenni, nalunk van a legtobb depresszios, nulla akaratu, csoro, buta ember.
2023. febr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Én több, mint 10 éve élek külföldön, de semmilyen akcentus nem ragadt rám, nem felejtettem el szavakat. Elképesztő, mikor pl. amerikabol jott haza ismerős, kb fél evet töltött kinn, de kevert nyelvet hasznalt, angolosan kiejtve a szavakat, azt mondta elfelejtette magyarul bizonyos kifejezeseket, azert angolul mondja. Ez szerintem valami feltünesi viszketegseg, nem több.
2023. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

9

Igen. Nem egy 20-30-40 éve külföldön élő rokonom van, egyik sem beszél akcentussal. Igaz, mind 20+ évesen költözött ki.

2023. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!