Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbáltatok már külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltatok már külföldön magyar lányokkal ismerkedni? Más is járt úgy mint én, hogy le lettem koppintva?

Figyelt kérdés

Ahol több a pénz meg többet lehet ingyen kapni arra húznak legyen bármilyen gyanús vagy aberrált az illető. Nekem ez jött le. Én stabil vagyok de kevesebb a pénzem. Előbb volt külföldi lánnyal kalandom meg kapcsolatom barátságom mint magyarral.

Nem értettem mi a hiba.


A magyar csajok mindig koppintanak. Ha ingyen kapnak valamit vagy valahol sok pénz van oda húznak, ott bármit bevállalnak. A kétes alakok köré gyűlnek inkább.


2023. febr. 4. 00:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg hát ők úgy jönnek ki, hogy külföldi kapcsolatra vadásznak leginkább.
2023. febr. 4. 00:04
 2/11 anonim válasza:
Igen, viszont nem baratnot vagy kalandot keresve.
2023. febr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, ismerkedj normális nőkkel és akkor ez az egész problémaköröd megszűnik.
2023. febr. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mit vártál? Itthon is a 700 ezertől felfelé kereső férfiakra vadásznak. Aztán aki képes külföldre menni az aranyért az miért lenne kevésbé anyagias? Pont azért megy ki mert még többet akar!
2023. febr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem úgy tűnik, hogy felszínes, és anyagias vagy, emellett viszont ehhez a mentalitáshoz túl kevés a pénzed.

Érdekes, nekem a 200 nettómmal mindig találtam barátnőt.

2023. febr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ötöske a sztár. Még a magyar swm megy neki, de kioszt és magát fényezi...ez igen!
2023. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
6 nem az 5 valójában nő. A tipikus félrevezető válasz hogy 200 ezerrel is lehet barátnőt találni kamu… mikor a 600 ezerre is fintorog a többség hogy kevés!
2023. febr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, te miért olyan nőkkel ismerkedsz, akik ezt, azt várnak, meg kétes alakokhoz húznak!!! Nem minden nő ilyen, csak valamiért te őket veszed észre, neked ők szexik. Az sem mindegy, milyen társadalmi közegben keresgélsz. Ha meg nem vagy vonzó, vagy nem vagy elég igényes szerintük, nyilván keresnek mást. Ez van, mindenkit szoktak pattintani. Majd talán kitalálod, hogy meg kell válogatnod, hogy kinél próbálkozol...
2023. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

4-essel tökéletesen egyet értek.

5-ös szerintem életében nem járt még külföldön, nem érti miről van most szó.

8: -nem minden nő ilyen, csak valamiért te őket veszed észre. Hát nagyon nem. Először is. Az összes gold diggernek mostanában bevett stratégia lett, hogy teljesen átlagos, kirándulást, szabadidős tevékenységet kedvelő fiatalos, laza hangulatú lány szerepét játsszák. Csak akkor csapódsz bele a szélvédőbe amikor lefejte rólad az infókat és rájött, hogy te nem fogod őt eltartani, akkor viszont teljes sebességgel. Akár még egy tiltást is összeszedhetsz ok nélkül, és nagyon rossz hírnevet a hátad mögött.


Másodszor, olyan is volt, hogy találkoztam egy a fenti leírásnak megfelelő (gyengébbek kedvéért átlagosnak tűnő, kirándulást, szabadidős tevékenységeket, természetet kedvelő fiatalos pozitív laza hangulatú lányt) de itt külföldön mégis előbb ment el a retkes undormány franciákkal, vagy éppen egy karótnyelt némettel, vagy angollal, csak azért mert nekik mondjuk 10x annyi lé volt a számlájukon mint nekem és emellett lazábbak is voltak.


Őt nem érdekli a közös kultúra, nem érdekli semmi. Csak az, hogy hogyan tud külföldön megmaradni, kire lehet ráakaszkodni milyen társaság tartja el.


És itt jön képbe az, hogy ha mégis magyar vagy, vannak olyan klikkek, társaságok, akiknek az a stratégiájuk, hogy ezekre ráállnak. Együtt olyan szállást vesznek ki ahol 2-3 csaj is elfér mellettük. Megpróbálnak egymásnak valamiféle hírnevet kovácsolni a megbízhatóságból. Acélszilárdan összetartanak és 5+ vagy 10+ éve kint vannak és csinálják ezt már.


Néha hozzájuk csapódik 1-2 csaj, ronggyá kúrj@k őket, aztán diplomatikusan le vannak koppintva. Vagy valami ingyen munkával, nyalizással, reklámozással ott maradnak körülöttük és folyamatosan erősítik ezeknek a perverz gazfickóknak a táborát.


Ez a lány oldala. A te oldalat külföldi magyarként meg az, hogy te természetesen zaklató vagy, téged le kell tiltani, téged nem véletlenül nem hívnak el egy bulira sem. Te problémás vagy, te negatív vagy, te ez, te az. Mindegy mit mondanak csak épp elég negatív legyen ahhoz, hogy a lányok elkerüljenek, ha mégis találkoznak veled akkor jönnek a keményebb szövegek. Durvább elijesztések.


Valójában a prostikkal csinálják ezt azok akik futtatják, de mostanában a kulturált, produktív baráti társaságok is elkezdtek ilyen mintára berendezkedni, hogy minél több lányt szerezzenek meg.

2023. febr. 4. 13:41
 10/11 A kérdező kommentje:

És ugyanezt természetesen a külföldiek is csinálják odakint. 2-3 ilyen hippi például kijön egy kisbusszal és ronggyá kefélnek minden csajt akiknek csak a közelébe érnek.

Most itt vagyok egyedül normálisként, nincs akkora hatásom mint 3 majom hippinek egy szipiszupi kisbusszal, mesés (bár valójában csöves) történettel. De olyan pozitivan tudják ezeket mindig előadni, hogy van aki bedől a dolognak. Ez a másik kategória, szóval aki nem gold digger, azt meg ezek szippantják fel.

Aki meg gold digger azokat a pénzesebbek.

Én normálisként középmezőnyben esélytelen vagyok szinte.

2023. febr. 4. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!