Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért állnak hozzá negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állnak hozzá negatív van az emberek a nagy korkülönbségű párkapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés
Ismerek egy férfit aki 61 éves és a barátnője 23 csinos nő. A férfi egyáltalán nem gazdag de mindenki negatívan áll hozzájuk, hogy biztos Gold digger a lány, valami nincs rendben az agyával, apakomplexusos és még sorolhatnám ezeket a negatív jelzőket, amikor egyszerűen csak szeretik egymást
2023. febr. 5. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

63 éves férfit úgy szeretheti mint apa, szerelemmel eléggé furcsa.

De hát mindig vannak kivételek.

2023. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
A fenti példa azért elég durva... Viszont, nem kirívó esetekben, vagy akár tizenöt - húsz év esetén maximum, simán elképzelhető a kölcsönös szerelem. Amúgy sincs senkinek semmi köze hozzá, kit mi vonz a párjához.
2023. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy öt hónapos terhesen lány ettől a férfitől
2023. febr. 5. 17:48
 4/16 anonim ***** válasza:
9%

FÉRFIAK: Irígység.


NŐK: Irígység, a lányra, és harag, harag a férfire, mert nem velük foglalkozik.


De itt a Gyakorin akkor is pedofiloznak a barmok, ha a nő 18+, a férfi meg 30+.

2023. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Atyám, ez nagyon durva.
2023. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4. Igen erre én is gondoltam ez egy érdekes érv
2023. febr. 5. 17:50
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

A legtöbbször apakomplexus a nőtől és visszamaradottság a férfi részéről!

Ja és érdekkapcsolat!

2023. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

Ez a jelenség még új a társadalomnak. Pedig nem új, csak eddig nem volt ennyire nyilvános, mint manapság. Idővel ezt is el fogják fogadni.

Miért ne szerethetne egy ilyen korkülönbséggel ember egy másik embert, minden hátsó szándék nélkül?

Létezik ilyen, és egyre több észrevételem alapján. Hogy miért? Mert vannak akik messze meghaladják korosztályuk érzelmi szintét, és egészen másra, jobbra, többre vágynak, amit egy idősebb partner tud csak megadni. Itt viszont nemek nem számítanak, mert ez oda-vissza érvényes.

2023. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

7. Érdekkapcsolat? Miért, az nem az, mikor a 2X éves lány 2X éves pasit választ, de nem rendőrt, nem burkolót, nem alsós pedagógust, nem gyári melóst,...hanem, hogy, hogy nem, de pont egy IT-st?


Mellesleg egy férfi elfogadja az érdekkapcsolatot, mert teszek rá, hogy ki mit gondol, és miért van velem a lány, de én dugom.

2023. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem 20+ volt az ex, bnőmnek 24+.

Igen mindkettőnknél apakomplexus volt el is ismerem.

Semmi közös nem volt, soha többé nem kéne idősebb.

Max 2 év mert én inkább 30 vagyok lélekben kinézetre is kb 42-43 tippelnek. Évszám szerint meg 50 múltam.

2023. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!