Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz manapság olyan emberekkel ismerkedni, akiknek nincs és a jövőben sem szeretnének gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Fiatal egyedülállő nő vagyok, és azt veszem észre magam körül, hogy a velem egyidős emberek sorra családot alapítanak. Én azonban teljesen elzárkózom ettől a gondolattól. Nem utálom a gyerekeket, mások gyerekeivel teljesen jól elvagyok, de szülni biztosan nem szeretnék. Sajnos mivel a barátaim/ismerőseim már a saját családjukkal vannak elfoglalva, én egy kicsit kilógok a sorból, és kezdenek elkopni a kapcsolataim. Egyre magányosabbnak érzem magam, mert a barátszerzés mellett a társkeresés is nehezen megy ilyen feltétel mellett. Emiatt pedig egyre magányosabbnak érzem magam. Van esetleg köztetek olyan, aki szintén ezt érzi?
2023. febr. 9. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En sem tervezek gyereket a jovoben de szerencsere talaltam olyan not aki ezzel szinten igy van, szoval nem lehetetlen kuldetes 🙂
2023. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem a problémát, ugyanebben a cipőben járok én is. Én sem akarok gyereket és valahogy ez mindig kizáró ok volt eddig a férfiak szemében. Persze ahogy az 1-es írja, nem lehetetlen küldetés összehozni egy ilyen kapcsolatot, de nem is egyszerű. Pedig azt mondják, hogy többen vannak az olyan férfiak, akik gyermektelenek akarnak maradni, de a tapasztalat mégsem ezt támasztja alá...
2023. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Manapság???

SOha nem volt ennyi embere, aki tudatosan ne akarna gyereket, mint manapság.

2023. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

"Pedig azt mondják, hogy többen vannak az olyan férfiak, akik gyermektelenek akarnak maradni, de a tapasztalat mégsem ezt támasztja alá..."


Szerintem mivel nekik nincs nagy felelősségük ezzel kapcsolatban, nem olyan szilárdak az elhatározásaik. Sokkal több a férfi "fence sitter", akinek mindegy, alkalmazkodik ahhoz, amit a párja akar - de ezek közt is vannak, akik későn döntik el, mi legyen.

2023. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és nem szeretnék gyereket, nekem előny lenne ez.
2023. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Pontosan ezért nehéz, mert ha olyan a pasi mint egy bólogatós kutya, és ma/holnap úgy van vele hogy "okéoké nem lesz gyerek", de aztán mondjuk 5 év komoly kapcsolat után meggondolja magát, az szívás.
2023. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

többen vannak így. Társkereső profilokon azthiszem néhol be is lehet pipálni, hogy "nincs gyerek, nem is szeretnék". Így azért lehet rostálni. Nekem van elég tesóm, akikből talán 1 továbbviszi a vérvonalat. A szülőknek nemtetszik az elhatározásom, de nekem kellene felnevelnem. Lehet később megváltozik a véleményem. Elvégre mi értelme lenne az életnek, ha nem adunk életet?

Több szempont játszik szerepet, az első talán az anyagi dolgok. A másik fontos a párunk hűsége, mert én csak úgy vállalnék gyereket, ha a nevelését együtt végigvisszük és együtt maradunk, mint egy család, mert ez így egészséges. Apa-Anya-Gyerek, aki később különálló életet él. Ez a lefialok, majd dobok mindent hozzáállás nagyon nem oké. Ezért van tömve a társkereső egyedülálló anyukákkal.

Hihetetlen addig, hogy nem tudják megismerni a másikat, mielőtt még olyan fontos elhatározásra jutnának, mint a gyerekvállalás. "Hülyék paradicsoma" című film jutott most erről eszembe.

2023. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnék gyereket, viszont van egy alapbetegségem, így tuti ki is estem...
2023. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell gyerek soha 26F
2023. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!