Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nonbinary nők körében is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nonbinary nők körében is akkora főbenjáró bűn a férfiatlanság?

Figyelt kérdés

Nyugodtan szét lehet trollkodni a topicot szokás szerint. Látatlanban, a külsőm és a személyiségem mélyebb ismerete hiányában is rendszeresen kapom az itteni önjelölt orákulumoktól, hogy a személyiségem azon látható része, ami az itteni kérdések, válaszok során pár mondatban kiviláglik, az miatt nem kellek a nőknek.


Mert nem tudnak rám férfiként tekinteni, mert túlságosan férfiatlan vagyok. Én meg már belefáradtam a felesleges, sehova sem vezető vitákba meg vadidegen válaszolók győzködésébe, a szélmalomharcba.



2023. febr. 18. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Most nő vagy nonbinary?


Egyébként mindenki más, biztos vannak, akiknek ez nem gond mindenféle típusban.

2023. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vagy biológiailag nő, csak nem sorolja magát a tradicionális nemi szerepekbe, mert nem klasszikus Barbie-babás nő. Vagy olyan, még fiatalon hormonterápián átesett biológiai férfi, aki teljesen átalakult, tehát vaginát is csinált neki plasztikai sebész és sem a hangja, sem egyéb külső maszkulin jellegek sem annyira szembetűnők, hogy lelohasszák egy olyan ember libidóját, aki alapvetően a feminin jellegekhez vonzódik, a feminin jellegeket tartja vonzónak.
2023. febr. 18. 14:36
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nálam nem. Nem ragaszkodom ahhoz, hogy egy férfi férfias legyen, egy nő pedig nőies. Ezek csak társadalmi sztereotípiák. Kicsit riasztanak is a nagyon maszkulin férfiak.
2023. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
az egyetlen szépséghibája egy ilyen kapcsolatnak, hogy a te feneked lesz megdugva
2023. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as: És te jelenleg keresel kapcsolatot, nyitott vagy ismerkedésre? Mik az elvárásaid a másik féllel kapcsolatban? Illetve a nagyon maszkulin férfiak külsőre vagy belsőre értendők?
2023. febr. 18. 14:51
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem keresek kapcsolatot, és vélhetően dupla annyi idős vagyok, mint te. Külsőre lehetne férfias, átlagosan férfias, nincs kimondott zsánerem, de eddig egyszer találkoztam olyan (született) férfival, akinek sztereotipikus női belső tulajdonságai voltak, elbűvölt, azóta is ezt szeretném.
2023. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nonbinary akkor nem nő :D egyébként ők is a nemi sztereotípiák alapján viselkednek hol nőként hol férfiként.
2023. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a kérdezőnek fogalma sincs arról hogy mi az a nem-bináris.
2023. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most úgy őszintén érti valaki ezt a kérdést? Mert nekem az jött le, hogy a kérdező non-bináris nő, akire nem hajlandóak férfiként tekinteni, mert férfiatlan? Miez az agyfsz. Anyám se Barbie babás, mégse non-bináris.
2023. febr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a szemében?

A nő az nő. A nonbinary, nonbinary. Az egyik a másikon belül, vagy azon kívül létezik, ne kezeld egy szintű egymást kiegészítő tényezőként.


Nem bűn semmi sem.


Csak keress normális embereket..., Kit a fost érdekel a nemi identitásod??? Az emberek azt se tudják rólam, hogy nem azonosulok emberként, nem hogy azt, hogy nincs nemem... Kit érdekel??? Az egyediséged és jóságod számít. Ha nem, akkor keress normálisabbat, aki hozzád illik.


Nem tudom mi a problémád. Nem tudtam értelmezni a kérdést, szerintem. ^^

2023. febr. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!