Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, taszítónak, ijesztőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, taszítónak, ijesztőnek, bunkóságnak stb. tartanátok, ha pl. Messengeren ismerkedős üzenetet kapnátok?

Figyelt kérdés
A minap ismerősnek ajánlott egy lányt a Fb, nagyon szép és szimpatikus így első pillantásra. Megnéztem a profilját, és egyedülálló van nála kiírva. Megfordult a fejemben, hogy írok neki, de nem tudom, hogy ez jó ötlet-e. Csak egy-két mondatra gondoltam, pl. "Szia, ne haragudj, hogy ismeretlenül zavarlak, de a Fb ismerősnek ajánlott téged, és szimpatikusnak tűnsz. Tudom, hogy ez nem a társkereső szekció, viszont szívesen megismernélek. Megértem, ha nemet mondasz, de úgy gondoltam, ha normális hangvételben írok neked, akkor az talán még tolerálható. Előre is köszönöm, ha akár igent, akár nemet mondasz." Nagyon gáz lenne ez így, vagy próbáljam meg, hátha válaszol? Ti reagálnátok egy ilyen üzenetre?

2023. febr. 26. 18:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor van értelme ennek, ha k*rva jól nézel ki a fotóidon.
2023. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem, de nem reagálok rá. Soha nem akarok senkivel ismerkedni, aki így ráírkál másokra meg leszólítgat másokat nagy büdös semmire fel, csak azért, mert látott valami szépet. Ez nem az én világom, én a kisujjamat sem mozdítom addig egy emberért, amíg ismerkedési szándék nélkül, teljesen spontán nem látok belőle olyasmit, amivel megfog és amitől érdekesnek és értelmesnek tartom. Ha erre nem adódik lehetőség, akkor ez van. Az élet nem egy húspiac, hogy mindenki csak azért érdekeljen, mert gyötör a kangörcs, ezért helytelenítem ezt az ismerkedési formát. Sokkal jobb spontán megismerni valakit, "csak úgy" szóbaelegyedni vagy rájönni teljesen ártatlanul, hogy mennyire hasonlóak vagyunk.
2023. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#2: Ennek aztán marha nagy az esélye. Másrészt lefogadom, hogy veled is megesett, hogy "csak úgy" megtetszett valaki külsőre, és szeretted volna jobban megismerni-
2023. febr. 26. 18:39
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Tesó, ezzel a megfogalmazással ez nagyon gáz. Süt róla, hogy nincsen semmi önbizalmad. Nulladik körben minden ilyen "ne haragudj", "úgy gondoltam", "szimpatikusnak tűnsz" (semmitmondó, helyette bőven elég árulkodó lenne az, hogy ráírtál, ha már ehhez folyamodsz), "előre is köszönöm" (wtf? mintha szívességet tenne neked azzal, hogy válaszol) szófordulatokat ki kéne verned a fejedből.
2023. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#4: Semmitmondó, viszont én meg minek ömlengjek egy ismeretlennek, hogy "szépek a szemeid", "látom, téged is érdekelnek a filmek" stb.? Egyébként a "ne haragudj, hogy ismeretlenül zavarlak" szerintem inkább tűnik udvariassági szófordulatnak, ha pl. az utcán vagy a tömegközlekedésen szólítasz meg valakit, szerintem ott is azzal kezded, hogy "elnézést /ne haragudjon" stb. És igen, mivel nem kötelező válaszolnia, valahol szívességet tesz azzal az illető, ha reagál.
2023. febr. 26. 18:47
 6/22 anonim ***** válasza:
64%

#3

Tetszett már meg így valaki. Minden második férfi konkrétan, aki szembejön velem az utcán. Nem, nem elég nyomós érv számomra ahhoz, hogy bármit csináljak miatta, sajnálom.


Az összes exemet barátokon keresztül, egyetemen, játékon keresztül, random online közösségek találkozóin, fb csoportok aktív tagjaként (kommentelésből beszélgetéssé "fajult" eszmecsere során) házibuliban, kocsmában csocsóversenyen (mindketten a saját baráti társaságunkkal mentünk) stb ismertem meg. Nem tudok és nem is akarok semmit kezdeni azzal, hogy egy vadidegen rám ír mindenféle közös pont nélkül, hogy "szia, tetszel, szeretnélek megismerni". Azt sem tudja, hogy érdekel-e bármi, amit őt. Nem szeretem ezt az izzadságszagú ismerkedést.

2023. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
#5: Tesó, nem rosszindulatból írom, csak rá akarlak vezetni valamire, de azért nem szoktál elnézést kérni, hogy létezel? Nem, nem tesz szívességet vele a másik, ha leáll veled beszélni (akár személyesen, akár online). Te is tennél bele erőfeszítést. A saját idődet, belefektetett energiádat miért nem tudod legalább annyira értékelni, mint amennyire értékelnéd a másikét? Tekintsünk most el attól, hogy egy szaros üzenetről van szó. Egész biztos vagyok benne, hogy ez a hozzáállás az élet más területein is elkísér téged.
2023. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem tartanám egyiknek sem, kb az első pár szó után törölném és tiltanám a másikat, ahogy eddig is tettem.
2023. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Fú de sok begyöpösödött ember van 😅 Ráírsz valami random témában és úgyis látni fogod majd, hogy vevő-e beszélgetésre
2023. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem gáz, de máshogy fogalmaznék.

Szia! Szeretnélek randira hívni, amennyiben neked is tetszem kép alapján. Ha mégsem, elnézést a zavarásért.

2023. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!