Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbálkozzak párkereséssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak párkereséssel ilyen élet helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy erős fél éve szingli vagyok . Pár hónapja volt egy futó kalandom aki végül lelépett mert mondta hogy hiába mondom hogy komoly dolgot akarok ez az élet neki így nem jön be . Meg is tudom érteni teljesen igaza volt nem is problémáztunk.


A jelenlegi munkámban folyamatosan vidéken dolgozok és csak hétvégente járok haza hétközben egyáltalán nem vagyok . Vidéken ilyen 12-14 órákat dolgozunk és telefon közelbe is este vagyok . Viszont nem szeretnék munkahelyet váltani mert hát nincs mit szépíteni megvettek kilóra hogy így éljek. Lenne más lehetőség bőven de kevesebb pénzért . Szóval minden héten van 2 napom . Viszont ebbe bele kell férnie a barátoknak családnak kikapcsolódásnak mindennek. Itt a jó idő lassan lehet menni motorozni kezdhetem hátul kisházat építeni stb stb szóval sok minden kéne ebbe a 2 napba . És az a helyzet hogy úgy gondolom általánosságban hogy majdnem minden megvan és boldog vagyok csak néha erősen rám jön hogy azért szar egyedül lenni . Viszont így ismerkedni sem egyszerű és ha valaki bekerülne a képbe mit mondanék neki ? Szia heti 4 órát talán rád tudok szánni elég lesz ? 26 éves vagyok és itt állok hogy most szarjam le a kapcsolati dolgokat most vagyok fiatal most lehet tolni neki és csak dolgozzak ameddig ki nem purcanok vagy éppen ellenkezőleg hogy most vagyok fiatal most kell élni és engedjük el a munkát. Nem tudom milyen irányba mozduljak. Ez egy ördögi hogy ameddig nincs senki addig úgyse vagy hajlandó váltani de ameddig nem váltasz úgyse lesz senkid . Még egy macskám se tudna lenni mert annyit vagyok távol hogy éhen halna szegény .



2023. márc. 4. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Ezt csak te tudhatod.

De látszólag nem fontos neked a párkapcsolat, mert ha az lenne, több időt fordítanál rá.

2023. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Hát, őszinte leszek, végig sem olvastam, mert szinte mindegy is. Én is minden héten úgy vagyok vele, hogy még kivárom ezt, megvárom azt, majd belevágok ha ez lesz meg az lesz stb. Aztán másnap azon kapom magam, hogy már fűzöm is a kövi csajt XD Nem leszek fiatalabb én sem, nem akarom elszalasztani azt akivel eltölthetem a hátralevő időmet ezen a sárgolyón...szóval szerintem csapassad neki. Aki hozzád tartozik, az elfogadja, kiseggeli akármilyen életed is van most.
2023. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Igaza van a kettesnek. Aki hozzád tartozik, azzal meg fogjátok tudni oldani az időproblémát.

Ne gondolkozd túl a dolgokat. Élj, és alakulni fog.

2023. márc. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!