Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek kizáró ok ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek kizáró ok ismerkedéskor ha a férfi csak 40 évesen szerzi első diplomáját?

Figyelt kérdés
Ez ugyanis egyértelműen jelzi hogy az előző 20 évben valószínűleg milyen anyagi körülmények közt élt.

2023. márc. 12. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen ha nincs pénzed akkor nem tudsz nőt venni , de ha van egazisztenciád akkor viszont ez nem érvadó .
2023. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 40 évesen megszerezted, senkit sem fog érdekelni, hogy mikor, és nem, tele van a világ sikeres, nagyon sikeres középfokú végzettséggel rendelkezőkkel is..
2023. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
#1 nem érvadó :)
2023. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Engem egyáltalán nem érdekel, hogy van e diplomája, de ha csak egyszer is meghallom, hogy én az enyemet csak mázlival szereztem, a munkahelyielőmenetelemet pedig szintén a mázlimnak koszonhetem, ugy kib*szom, mint macskát sz*rni
2023. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
#4 A korábbi sérelmeid miatti frusztráció itt senkit nem izgat.
2023. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5.kb
2023. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nőknek kizáró ok ismerkedéskor ha a férfi csak 40 évesen szerzi első diplomáját?"


A legtöbbnek nincs is, miért lenne ez kizáró? Meg amúgy nem mindegy? Nem kötelező diplomát szerezni, sőt a legtöbb szart sem ér és inkább csak hátrány mint előny.


"Ez ugyanis egyértelműen jelzi hogy az előző 20 évben valószínűleg milyen anyagi körülmények közt élt."


Mivan??? Miért jelezné az életkörülményeket a diploma megléte? Te milyen világban élsz?

2023. márc. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, sőt, tisztelném, hogy nem adja fel az álmait és van benne ambíció.
2023. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Nem midenki az almait koveti.. vannak akik nagyon jo ertelmi kepesegeket orokoltek de lustak voltak tanulni , majd kesobb neki allnak olyannak ami nem igazan erfeklu oket de jo penz van benne.
2023. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!