Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még 30 körüli nők,akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még 30 körüli nők,akik egészségesek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 5 nő akivel ismerkedtem,mindről kiderült,hogy többféle betegségük van. A pajzsmirigy probléma mindnél megvolt,ezenkívül,allergia,nőgyógyászati gondok,endometriózis,izületi problámák,szívritmuszavar,cukorbetegség...Azt hittem ezek 60fölött jönnek... Nekem 33 éves férfiként semmi bajom nem volt a megfázáson kívül. Ezek ennyire elterjedt betegségek,vagy csak pont véletlenül ilyenekbe szaladtam bele? Amúgy külsőre nem látszott rajuk semmi,mind érettségizett(nem alja nők)voltak. Igazából a gyermekvállalás miatt zavaró dolgok ezek kicsit,meg örökölhetőek is úgy tudom...
2023. márc. 18. 08:54
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
18%

Érettségi az nulla. Aki nem járt egyetemre az fogyatékos.


32-N

2023. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%

Uhh, mennyi gyűlölködést és kioktatást fogsz majd kapni a többi válaszban.


Vannak egészséges harmincas nők is igen, de ők többnyire foglaltak. Az embereknek szar az egészségi állapota. Ha te egészséges ember vagy (mindegy hogy férfi vagy nő), akkor nagy eséllyel futsz majd bele nem egészséges emberekbe így is-úgy is.

2023. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezek elég gyakori betegségek. De ha ez vigasztal: ezek többsége már jóval 30 alatt kialakul. Az allergia, endometriózis, pajzsmirigy betegség, pcos, és a szívritmuszavar egész biztosan. Az ízületi gondok nem jellemző. Azt inkább a tápanyagszegény étrend és a túlzott sport okozza, de hát a vékony testért mindent. Nőgyógyászati gond meg millió lehet. Egyszerű gombától a rákig bármi. De ezt még elég fura, ha valaki az első randin szóbahozza. Nagyon fura...


Mondjuk az első randin elég kevesen kezdik a kórtörténettel. Lehet, hogy neked se kéne.

2023. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem halalos betegsegek, kisebb egeszsegugyi gondja barkinek lehet. Lehet, hogy neked is van, csak nem tudsz rola, mert tunetmentes es nem jarsz szurovizsgalaltokra.
2023. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Kb minden harmadik nőnek van vmi nőgyógyászati baja, nem ezen kéne fenn akadnod.
2023. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
2-es nyugodtan jöhet a gyűlölködés,kioktatás nem veszem fel.3-as nem mondtam,hogy az első randin derültek ki.
2023. márc. 18. 09:20
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
A vele született dolgokról mit tehet az ember, most őszintén? Mert arról, ha mondjuk kövér vagy valami, arról tehet. De most komolyan olyan miatt akarsz elítélni valakit, amiről nem tehet? Tenyeszkancat keresel, hogy tökéletes pedigrevel kell rendelkeznie vagy mi a franc?
2023. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Az allergia korunk betegsége úgyhogy ha nem tűnt volna fel nagyon sok ember allergiás valamire csak valakinek jobban kijön valakinek kevésbé...
2023. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
26%

7. Senki nem tehet a veleszületett dolgokról sem, de nekem jogom van ahhoz, hogy olyannal jöjjek össze, akit vonzónak tartok és ha családalapításról van szó, akkor akivel szívesen lenne gyerekem. Azt is nézed, hogy milyen a másik anyagi helyzete, mit ért/érhet el az életben még, mert pl. a gyerekeid nem mindegy milyen családban nőnek fel. Na és ugyanígy nézheted a másik egészségi állapotát is, mert a gyerekek a szülők genetikáját öröklik és minél betegesebb a párod, annál betegesebbek lesznek a gyerekeitek is. És ennek semmi köze ahhoz, hogy ki férfi és ki nő. Mindkét nemből akarhat valaki egészséges párt. Arról sem tehet valaki, hogy mennyire jóképűnek vagy gyönyörűnek született, mégis az is befolyásolja, hogy mennyire tartják mások vonzónak, az ellen miért nem szólalsz fel ugyanígy? Azt meg már az incelek csinálják.


Nem "elítélni" akarom a beteg embert, felőlem azt csinál amit akar és barátkozhatunk is, de azt hagy döntsem el én, hogy kit választok páromnak, pláne ha gyereket is szeretnék.

2023. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
Senki sem momdta, hogy kotelezo csaladot alapitani egy allergias, ne adj isten asztmas emberrel. Szived joga, hogy nemet mondj. Csak ne allitsuk mar be ezt ugy, mintha itt egy vegstadiumos kronikus betegsegrol lenne szo, ami megakadalyozna, hogy az illetonek egeszseges gyerekei legyenek. Kerjel teljes kovizsgalast a randi elott es akkor az a biztos.
2023. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!