Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan (társtalan)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan (társtalan) nők, akik azért nem szeretnének gyereket, mert nem tartják alkalmasnak erre a magyar férfi felhozatalt?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, hogy ebben az országban óriási a demográfiai válság, a magyarok egyszerűen nem vállalnak gyereket, vagy ha igen, akkor is egyre gyakoribb az hogy ilyen 40-45 éves nők tolják a babakocsit... ami hát nem túl jó, mert egy nő szervezete akkora már genetikailag alkalmatlannak mondható bármire, nagy veszélynek kitéve a magzatot. Ilyen szempontból még pont a kisebbség tartja lélegeztetőgépen az ország születési arányát. De a magyar lakosság az nem.


Na most természetesen mindenki a nőkre mutogat, hogy miért nem hajlandóak szülni, az átlagemberektől kezdve egészen a politikai elitig, mindenki a nőket hibáztatja. De hallottam én már olyat is nőtől, hogy a férfiakat hibáztatta, mivel hogy ő nem ismer olyan facér férfit aki alkalmas lenne ilyesmire, mert vagy csak ezt meg azt akarná tőle, tehát nem gyereket, vagy egyéb módon selejtes.

Mi a véleményed erről? Te is a férfiakat hibáztatod néha, ha igaz rád, hogy nem akarsz gyereket nő létedre?


2023. márc. 18. 12:05
A kérdező szavazást indított:
Igen, én is ilyen vagyok. A magyar férfiak elsöprő többsége teljesen alkalmatlan családalapításra és apa szerepre.
Nem, ez egyáltalán nem a férfiak hibája, hanem más tényezőké.
21 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%
Ha igaz, hogy a 40 alatti férfiak 70%-a nem apa, akkor inkább az a baj, hogy későn adják rá a fejüket. 40 éves sperma a spermabankba se kell, genetikailag alkalmatlannak mondható bármire.
2023. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
76%

A magyar ferfiak legtöbbje csöves. Csak megfelelő helyzetben szülnék. Ha nem ismerkedek meg gazdag férfivel akkor nem lesz gyerekem.


Mielőtt még támadnátok! Én is megkeresem a 600 ezret. És van lakásom is. Ugyanezt várom el a férfitől.

2023. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

1-es

Hülyeséget minek írsz? A sperma minőségének romlása 50 év fölött is csak a láncdohányos benzinkutasoknál meg efféléknél esedékes...

2023. márc. 18. 12:16
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mindenkinél. Nézz utána.


Sperm quality with age, kiad egy csomó cikket. Első oldalon elolvasod az összes cikket, és ma is tanultál valami fontosat.

2023. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
22%
2-es nézzél már statisztikai adatokat, mielőtt ilyeneket vársz el. Pénzéhes kis ribi vagy
2023. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Én viszont egyetemi végzettségem kapcsán biztosra tudom, hogy 50 év fölött is csak az egészségileg teljesen ramaty állapotban lévő (idült dohányos, alkoholista, erősen káros vegyi anyagokkal dolgozó stb.) férfiaknál lép fel.
2023. márc. 18. 12:22
 7/42 anonim ***** válasza:
85%
Nem tőled várja el.
2023. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
97%
Aha, én meg doktorprofesszori végzettségem kapcsán mondom, hogy kamuzol, mert fáj, hogy öregszel.
2023. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
13%

"A magyar ferfiak legtöbbje csöves" - Ez full rasszista


"Ha nem ismerkedek meg gazdag férfivel akkor nem lesz gyerekem" - Ebből meg kiderül hogy pénzéhes ribi

2023. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
73%
Nem, linkeltem a cikkből, amit nem mersz elolvasni.
2023. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!