Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők összejönnétek egy olyan férfival aki egy eldugott kis faluban egy tanyaszerű hatalmas telken lakik?

Figyelt kérdés
Ha komolyra fordulna, hajlandóak lennétek odaköltözni?
2023. márc. 18. 19:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valazeg egy jo ideig nem. Majd amolyan ketleki eletem lenne. Es nyugdij utan siman 😁
2023. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom azt, hogy nem tudom elképzelni ezt az életvitelt, de azért tőlem eléggé távol áll. Budapest belvárosában élek, a munkám is itt van helyben, nem igazán szeretnék elköltözni. Amennyiben sosem vállalnánk gyereket, úgy talán el tudnám ezt fogadni, de amint gyerek is van a képben, úgy már neccesebb. Szóval sokmindentől függ.
2023. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy költöznék isten háta mögé kettővel….
2023. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Kisemmizném, hogy enyém legyen a szép tanya.
2023. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Pedig nekünk is voltak lovak pl és szerettem.

N 31

2023. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Kifejted hogy miért?
2023. márc. 18. 20:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert megvan a saját életem amiért tettem eleget. Kinn élek Ausztriába, de mégis közel vagyok a régi életémhez. Nem fogok senki miatt egy eldugott faluba élni.

Amennyiben a lakhelyem környékén el talán oké.

2023. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Eleve nem gondolom, hogy bármiféle szellemi kapcsolódási pont lenne számomra egy ilyen pasival. Konkrétan úgy gondolom, hogy túl egyszerűcske lenne hozzám, viszont én falra mászok a földhözragadt, egyszerű emberektől, sajnálom.
2023. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább idősebb korban "aktuális", amikor a gyerekek már rég felnőttek, vagy nem is voltak, amikor az ember már lenyugodott, nem izeg mozog, nem akar egész nap nyűzsögni, nem kell munkahelyre bejárást megoldani, vagy home officeos.
2023. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mezőgazdasággal foglalkozik a férfi akkor igen,mert mindig imádtam és csodáltam az ahhoz tartozó életet sok nővel ellentétben.Ha csak ott lakik akkor nem.
2023. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!